Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DorisMa

Diabeł ubiera się u Prady, a gdzie kobiety z Rzeszowa?

Polecane posty

Gość DorisMa

Drogie kochane kobietki, gdzie się ubieracie? Chodzi mi dokładnie o sklepy. Ja mam 35 lat i jestem dyrektorem do sp. finansów w znanej rzeszowskiej firmie. Chciałam się wybrać na zakupy, ale nie wiem gdzie. Dopiero z mężem się przeprowadziliśmy tutaj. Jakbyście mi podpowiedziały, byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam, D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linolka
Co prawda nie jestem z Rzeszowa, ale czasami przyjeżdżam na zakupy do tego miasta. Najfajniej robi mi się zakupy w Galerii Graffica w salonie FAVOLA. Mają najfajniejsze ubrania z całej kolekcji Guess i Pepe Jeans. To jest strona sklepu, więc zawsze można tam zajrzeć i sprawdzić, czy mają coś nowego. Pewnie znasz te marki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszów i okolice
Polecam Millenium Hall ;) póki co najbardziej udane centrum handlowe ;) grafica i europa to już nie to , plaza ma zmanierowanych sprzedawców zresztą jak w większości Rzeszowskich sklepów ;) jak znajdziesz sobie dzień wolnego to polecam się do Łańcuta wybrać na zakupy pełno niedużych sklepów z bardzo dobrymi rzeczami m.in polskich producentów a po zakupach można skoczyć do cukierni koło zamku na lody albo kawę czy przepyszne ciasta (Pasierb cukiernia) w Rzeszowie nie znajdziesz takich nigdzie. Pozdrawiam i jestem z Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×