Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domiimii

Staż pracy? czyli...

Polecane posty

Gość domiimii

Hej. Może ktoś mi pomoże, pracuję w malej firmie i coraz częściej odnoszę wrażenie, że ludzie w niej nie znają się na swojej pracy. SKończyłam studia lic.( prawo pracy mówi, ze(również) po studiach lic.do stażu pracy powinnam doliczyć 8 lat) Nie znam się za bardzo na kadrach, natomiast problem jest taki, że nie mogę doliczyć się tego, czy już w 2011 roku należało mi się już 26 dni urlopu czy jeszcze 20 pomóżcie. Studia lic. skończyłam w 2007 roku 09.2008- koniec lutego 2009- staż 16.03.2009- teraz praca (1/2 etatu) W tym roku już na pewno powinnam mieć większy wymiar urlopu, jednak chodzi mi o zeszły rok...bo jeśli tak, będę dochodzić swojego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
cisza...widzę, nie tylko ja przy tym wysiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
stazu nie wliczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
tzn Okres pobierania przez bezrobotnego stypendium w trakcie wykonywania stażu podlega wliczeniu do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu. Natomiast okresu pobierania tego stypendium nie wlicza się do okresu zatrudnienia, od którego zależy nabycie prawa do urlopu wypoczynkowego. wliczasz do lat pracy ale nie wliczasz do wymiaru urlopu reszte ci zaraz przelicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
od 11 miesiecy nalezy ci sie 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
Dzieki wielkie za informację Co do stazu to sugerowalam się sytuacją koleżanki, ktora właśnie rok temu dostala wiekszy wymiar urlopu, pomimo ze jest rok mlodsza i skonczyla szkole policealną Pytam bo mam świadomość, że jesli sama sie nie upomnę to dalej będą kantować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
od kwietnia ub mozesz liczyc ze nalezy ci sie 26 dni zapytaj sie kadrowej jak masz policzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
paper..czyli np. 16 marca 2012 nie minie okres roku odkąd powinnam miec 26 dni? Mam się upominac o te 6 dni za zeszly rok? czy jeszcze mi sie nie nalezalo rok temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
Paper...musze sama isc z wydrukowanymi danymi, czarno na bialym, bo z moja kadrowa jest bardzo ciezka rozmowa...zreszta w tej firmie kazdy zajmuje sie wszystkim i niczym Dziękuję za inf. juz czuje sie pewniej. Tylko rada.. walczyc o te 6 dni za 2011 rok? nie chce zeby przepadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
naleza ci sie caly czas-zaległy urlop "przeterminowuje sie" dopiero po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
Ale nudze... Mogą mi odmówić powiększenia wymiaru urlopu? jest koniec lutego, mam nadzieje ze zeszly rok nie jest stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
Ale nudze... Mogą mi odmówić powiększenia wymiaru urlopu? jest koniec lutego, mam nadzieje ze zeszly rok nie jest stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimii
Dziękuję bardzo za wszystkie informacje, jutro idę walczyć o to, co mi się należy. pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×