Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ndjckwdnmv

bezrobotna nauczycielka.....

Polecane posty

Gość ndjckwdnmv

moze sie to wydac dziwne ze anglistka nie ma pracy, a jednak... ja nie sadzila ze mnie to spotka a jednak... od miesiaca jestem bezrobotna, wyslalam juz chyba z 50 cv do szkol, hoteli ( na recepcjonistke), firm ( na asystentke/sekretarke) i nic, kompletnie nic..... jedna rozmowa w hotelu i nawet nie zadzwonili poowedziec ze nic z tego... gdzie ja mam znalezc prace??? nawet w szkolach jezykowych nie potrzebuja bo kryzys/bo juz maja lektorow korepetycji najwidoczniej tez nikt nie chce bo nikt nie dzwoni a ogloszenia w gazetach... co robic???? wyjechac z kraju??? jesli nie wyjechac to gdzie do pracy? do sklepu na kase? nawet kasy nie potrafie pbslugiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
co ty opowiadasz??u nas w zachodniopomorskim potrzebują w wielu szkołach anglistów.Jak przeglądam oferty pracy z Pup to wciąż na to natrafiam.Przeprowadz się tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndjckwdnmv
no wlasnie potrzebuja ale nie w tym regionie w ktorym ja pracuje.... ostatnio prowadzilam kurs przez pol roku z projektu unijnego ale kurs sie skonczyl i kasa tez... wlasnie to nie jest takie proste sie przeprowadzic, mieszkam z moim chlopakiem u niego w mieszkaniu, i co mam go zostawic i jechac za praca na drugi koniec polski??? ale mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfkjvhdjkv
masakra.. z czego zyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfgghgj
skoro i tak juz mieszkasz z chlopakiem i dajesz mu d.py to chociaż rob to za kase, widocznie do tego najlepiej sie nadajesz... co do korepetycji, no sorry jak zyczysz sobie 50 zl/h to niedziwne ze nikt nie dzwoni, ludzie tez teraz kasy nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Jeśli chodzi o szkoły, to dopiero w marcu, kwietniu, czy maju robią przymiarki do przyszłego roku szkolnego. Może spróbuj wtedy podzwonić, podowiadywać się, czy nie będą kogoś potrzebowali? Korepetycje też są jakimś rozwiązaniem, rozważ nawet kwestię dojazdu do uczniów w większym mieście? Trudno coś doradzać, nie znając Twoich realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjivk
"dsfdfgghgj skoro i tak juz mieszkasz z chlopakiem i dajesz mu d.py to chociaż rob to za kase, widocznie do tego najlepiej sie nadajesz... co do korepetycji, no sorry jak zyczysz sobie 50 zl/h to niedziwne ze nikt nie dzwoni, ludzie tez teraz kasy nie mają" nie wiem co przemawia przez osoby ktore pisza takie rzeczy. co zlego w tym ze dziewczyna mieszka z chlopakiem? czy to zle swiadczy o niej? nie rozumiem zarzutu. nie rozumiem jak mozna oceniac kogos i mowic ze tylko do dawania dupy sie nadaje przez pryzmat kilka zdan ktore napisalam... za korepetycje biore 20, 25 zl za godzine a nie 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjivk
najgorsze jest to ze teraz nauczycieli zwalniają ze szkol , szkoly likwiduą, coraz mniej uczniow mniej klas nauczyciele ida do odstrzalu, nawet agliscie sa teraz w ciezkiej sytuacji... a w hotelu na stanowisku recepcjnistki mnie nie atrudnili bo nie mam doswiadczenia, ale jak mam je zdobyc skoro nikt mnie nie chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolożka78
ja też jestem od roku bez pracy ale z nadzijeą,ze moze w tym roku się uda, nauczyciel biologii i chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dama kier
tez jestem zagrozona bezrobociem, na razie ucze w szkole ale na pół etatu i juz mnie straszą ze nie bedzie dla mnie godzin, to jakis koszmar, 6 lat temu szukałam pracy w szkole i wszystkie okoliczne szkoły odwiedzałam, wysyłałam poczta do tych szkoł odległych bardziej tak w promieniu 20-30 km nawet w końcu dostałam prace i teraz po tych latach mam tylko pół etatu, jak sobie pomysle, że znowu mam się poniewierać, jezdzic, prosić, wysyłać setki cv to mnie aż sece ściska z żalu...człowiek sie uczy, walczy, stara.... szok nie ucze angielskiego i jeszcze trudniej bedzie o godziny dla mnie w innej szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvksjvklsfjv
no to nie zazdroszcze damo kier.... najgorsze ze wszedzie potrzebuja doswiadczenia a ja bylam tylko nauczycielką zawsze.... ale sobie wybralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
a czego uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
czy wy wiadomości nie czytacie w szkołach niż i kogo wy chcecie uczyć? przekwalifikuj się albo do biura turystycznego i za granice wycieczki oprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
teraz niż ale już za 5 lat będzie wyż i tych szkół które teraz zamykają już nasze wspaniałe samorządy nie utworzą a nauczyciele będą mieli po 35 uczniów w klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×