Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna młoda Angelika

Zespół GRAMOFON ZIELONA GÓRA - opinie

Polecane posty

Gość Panna młoda Angelika

bardzo, BARDZO proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z zespołem o podzielenie się opinią na jego temat. ww.gramofon.net.pl Mam mozliwosc zamowienia zespolu na wesele ale w internecie nie moge znaleźc zadnej opinii na jego temat dlatego zwracam się do Was dziewczyny - POMOCY!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna młoda Angelika
podnoszę, bardzo Was proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomassssss
Witam Zespół rewelacyjny. 100 % muzyki na żwyo, 100% profesjonalizmu, 100% kultury, 0 spożycia alkoholu przez zespół. 100% udanej zabawy!!! Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Gramofon gra muzykę na żywo całość brzmi fajnie instrumenty dęte naprawdę zwiększają możliwości zespołu. Niestety na naszym weselu było kilka sytuacji działających na niekorzyść o części z nich dowiedzieliśmy się od gości już po fakcie! Najbardziej nie spodobała mi się niegrzeczna odpowiedź skierowana do jednego z gości, który chciał nam zamówić dedykację, "to nie jest koncert życzeń" odnieśliśmy wrażenie, że cały zespół był obrażony, bo nie dostali wódki co zresztą było wcześniej ustalone "nie pijemy w pracy". Muzycy mieli również zachęcać gości do zabawy wychodzić do nich z instrumentami itp. tego nie było. Oczepiny przeprowadzone fajnie i zabawnie nie za krótko nie za długo w sam raz. Podsumowując zespół o dużych możliwościach instrumentalnych jak i wokalnych jednak zbyt ambitnym podejściu do wesołej imprezy jaką jest wesele grać powinni dla gości nie dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Condi
Zespół nigdy nie odmówił nikomu dedykacji pod warunkiem, że wybrany utwór ma w swoim repertuarze. Zespół nie pobiera także opłat za dedykacje. Co do wódki to jakaś nadinterpretacja wystawiającego opinię. Zespół GRAMOFON w PRACY NIE PIJE ALKOHOLU!!! Nigdy nie upomina się o wódkę. Większość muzyków dojeżdża własnym autem na granie i wraca nim, tak więc pisanie, że byli obrażeni, że nie dostali wódki jest żenadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata215
Witam, Zespół Gramofon jest najlepszym zespołem jakim słyszałam, który gra na żywo. Gitarzysta gra super solówki aż szkoda jak przestaje grać. Śpiewacy super się zgrywaja. U nas na weselu grali godzinę dłużej bo goście przy nich tak super się bawili że nie mogli przestać tańczyć, non stop parkiet był pełny i wcale się nie dziwię. Oczywiście to pełna profeska, nie wypili ani grama wódki bo stwierdzili że są w pracy - to się ceni. Jestem bardzo zadowolona i zaplacilabym każda cenę za ten zespół. Cieszę się że znajomy polecił mi ten zespół. Ja również w 100 % polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy juz 2lata Po weselu i dalej wspominamy super zabawe. Goscie doskonale się bawili, nie tylko polscy ale także zagraniczni goście byli totalnie zadowoleni. Zespół nie pije w trakcie wesela. Zabawy o północy swietne! Duzo śmiechu. Bardzo polecam zespół Gramofon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

WESELE W GRUDNIU 2019

Najgorszy zespół jaki widziałem i słyszałem na weselu.Za tak duże pieniądze można było się spodziewać profesjonalizmu i zaangażowania,jednak tak nie było.Bardzo długie przerwy w graniu,"artyści"woleli się gościć niż pracować.Puszczali piosen.ki z playbacku,a jak już coś śpiewali to do muzyki z komputera,i tylko udawali że grają.Śpiewu nie dało się słuchać,dużo fałszu,okropność.Tylko pani trochę się rozkręciła w połowie wesela.Taki zespół to gwarancja zepsutego wesela.Zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Zegarek
10 godzin temu, Gość Marek napisał:

WESELE W GRUDNIU 2019

Najgorszy zespół jaki widziałem i słyszałem na weselu.Za tak duże pieniądze można było się spodziewać profesjonalizmu i zaangażowania,jednak tak nie było.Bardzo długie przerwy w graniu,"artyści"woleli się gościć niż pracować.Puszczali piosen.ki z playbacku,a jak już coś śpiewali to do muzyki z komputera,i tylko udawali że grają.Śpiewu nie dało się słuchać,dużo fałszu,okropność.Tylko pani trochę się rozkręciła w połowie wesela.Taki zespół to gwarancja zepsutego wesela.Zdecydowanie nie polecam

Kto robi wesele w adwent? Chyba nieuczciwa konkurencja próbuje to popsuć reputację dobremu zespołowi ... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×