Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męczyduszaa

zdradził czy nie?

Polecane posty

Gość męczyduszaa

męczy mnie pewna sprawa. jakis czas temu, gdy byliśmy narzeczeństwem przyszłam do mojego faceta mieszkania (nie mieszkaliśmy wtedy razem) i zobaczyłam na podłodze papierek po prezerwatywie, od razu zapytałam co to za papierek, bo my nie używaliśmy prezerwatyw, biorę tabletki. mój facet powiedział, że masturbował się w prezerwatywie. wtedy dałam temu spokój, jednak teraz powracam myślami do tamtego wydarzenia i nie wiem czy mu wierzyć. czy wasi faceci masturbują się w prezerwatywie, słyszeliście o czymś takim? boję się, że on mnie zdradził i nie wiem jak sobie z tym poradzić. wczoraj znowu go o to zapytałam i znowu się wyparł. po co mu były prezerwatywy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczyduszaa
dlatego chce sie dowiedziecz czy jacys inni faceci tez sie masturbuja w prezerwatywach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaj
pewnie ze zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123365879412
jestem facetem robię to czasami ale nigdy w gumce i nie znam innego (kolegi) który wali sobie w gumie - po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziś 23partnerki :)
Ja czasem tak robie, bo tryskam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123365879412
ile masz lat ?? pamiętaj czego oczy nie widzą tego sercu .... Kazdy facet jak ma okazję to zdradzi - chociażby dla sportu nawet bez emocji czy miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
koleznka kiedys znalazla w samochodzie faceta gumki to powiedzial to samo co Twoj, ale szybko wyszlo wszystko, mial kogos na boku. miej oczy szeroko otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
ale moj facet jest obrzezany... nie wiem czy to ma jakiś wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że gdyby on miał takie przyzwyczajenie- że masturbuje sie w gumce wiedziałabyś to wcześniej, a nie dowiedziała sie w chwili znalezienia papierka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
ale ci wcisnął kit. Gumka 2 albo 3 złote i tak codziennie by je wyrzucał w błoto???? oni biorą stary ręcznik, skarpetę, papier toaletowy, kuchenny, chusteczkę, ale nie gumkę!!! Po drugie przecież najstarsi indianie wiedzą że oni nie lubią seksu w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
moj facet wciąż uparcie twierdzi ze nie zdradził, że tylko sam się bawił! Zapytałam go przed chwilą! chce mu wierzyć, ale nie wiem,,, to takie wydaje sie nieprawdopodobne zeby masturbować się w gumce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
@123365879412 mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecty0
faceci nie walą konia w gumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci zdradzają jak mają okaz
Dlatego ja też nigdy nie byłam wierna i sobie nie zawracałam głowy czy akurat się trafi facetowi ta okazja czy nie. Znajdź sobie kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXjakotakaXXX
mój facet sobie wali, nawet czesto, ale nigdy nie robil tego w gumce, to bezsensu przeciez... to tak jakbys lizała lizaka przez papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123365879412
a propo zdrady któraś ma ochotę ?? hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
ja nie zamierzam zdradzić! ja mam zasady! wiem ze masturbacja w gumce jest bez sensu, ale moj facet jest obrzezany i mowil ze to dlatego. chociaz teraz tez sie czasami masturbuje i robi to bez gumki... moze to naiwne ale chce mu wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123365879412
chyba zostaniesz męczyduszą do końca życia, jak chcesz to uwierz mu i nie dręcz innych dostałaś tyle wskazówek od innych poczytaj wyżej i nie męcz nas ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
@123365879412, skoro męczę, to nie czytaj już moejgo tematu. wyraziles swopją opinie i dzieki, wiecej nie musisz, jestem ciekawa co inni mają na ten temat do powiedzenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
to dlaczego nie posprzątał papierku po sobie? tylko zostawił go na widoku... gdyby zdradził to chyba by starał się ukryć wszystkie "dowody" zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów sie i powiedz: wierzysz mu? Jezeli tak, to zapomnij. Ja bym nie uwierzyła :classic_cool: ale podobno dojrzałość to umiejętność wybaczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
słuchaj naprawde kiedys nakryłam swojego faceta jak masturbował się właśnie w gumce więc są tacy, niech ci te wszystkie buroki kafe nie pieprzą od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołek z uśmiechem
Jesteś super! Jakbyś nakryła swojego pana z inną paną w jego łożu, a on by powiedział Ci, że źle się poczuła będąc u niego to też byś uwierzyła. Pfahahahaha.....świetny ubaw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
jak mówie mu że sądze że mnie zdradził, to się wścieka niemiłosiernie i jego gniew jest nieudawany, więc chyba jestem skłonna mu uwierzyć... nikt inny nie miał takiej sytuacji? Chciałabym aby jacyś faceci się wypowiedzili czy kiedyś masturbowali się w prezerwatywie i czy to jest możliwe w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×