Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męczyduszaa

zdradził czy nie?

Polecane posty

Gość męczydusza
niedoświadczona? naprawde jesteś niedoświadczona? skoro tak, to chyba za wiele nie wiesz o mężczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako młody...
jako młody szczyl również wielokrotnie waliłem sobie w gumce (sam fakt założonej gumki powodował podniecenie) . później jak już zacząłem w miarę regularnie współżyć zrobiłem to kilkukrotnie (mam sporego członka - nie tyle długiego co grubego) i bardzo przyjemnie jest, gdy taka przyciasnawa gumka uciska na żołądź i nie tylko :) także jak widzisz jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
bardzo chce mu wierzyc, ale nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mężczyznach można się dowiedzieć nie poprzez fakt bycia np. z dwoma, tylko z badań przeprowadzanych na większej próbie mężczyzn. poznanie jednego faceta nijak ma się do poznania typowych męskich zachowań. tym bardziej, że kobiety często wierzą w kłamstwa i budują sobie mylny obraz pod wpływem emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
no ale jesli niby zdradził, to czemu nie posprzątał po sobie? papierek po prezerwatywie leżał w widocznym miejscu, więc na pewno jego nie "przeoczył"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako młody...
dziewczyno.... ile ja miałem przypałów w życiu bo nie posprzątałem po seksie.... kiedyś matka mojej laski znalazła gumki i chusteczki, o których zupełnie zapomnieliśmy, raz też zostawiłem gumkę u niej na umywalce 9miała imprezę rodzinna, ile osób wtedy ta gumkę widziało aż strach pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczyduszaa
Ale mimo to uwielbiam jak stosuje na mnie swoje analne perwersje stosując do tego spleśniałego wibratora mojego dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
nie wiem czy wiesz podszywaczko/podszywaczu ale zmieniłam nick na meczydusza z jednym a na koncu :P i odpierdol się od mojego tematu, bo chce poznac opinie ludzi, a nie pieprzyc sie z jakims dzieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
@jako młody czyli sugerujesz ze doszło do seksu? przed chwilą pisales ze masturbacja w gumce jest mozliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele wytłumaczeń. np. zrobili sobie przerywany na koniec. czyli przed końcem zdjął gumkę, a że był podniecony to rzucił gumkę byle gdzie i sobie zwalił. gumka mu wtedy w głowie nie była. albo po zrobił się senny i tak samo. zdjął i miał ją posprzątać jak wstanie, ale zapomniał. można by jeszcze masę innych wytłumaczeń znaleźć dlaczego po seksie gumka była na podłodze i tak teraz do niczego nie dojdziesz. nie wiem po co to roztrząsasz skoro mu wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
gumki nie było , był tylko papierek od prezerwatywy (nie opakowanie - kartonik) tylko folia od prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
za bardzo nie musiał się spieszyc, bo w tamtych czasach nie mieszkalismy razem, tylko widzielismy sie na weekendy, wiec caly tydzien mial dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza.
Mam tajemnice, bo tak naprawde jestem facetem i chce zeby mi obciagnął fallusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaZnatury
sama niewiem co bym pomyslala.. kiedys kumpela znalazla w zgieciu fotela stara zaschnieta gumke. tez sie zastanawialam skad sie tam wziela. Przypomnialam sobie kilka sytuacji kiedy jej uzylismy, bo np zapomnialam tabletki, ale chodzilam znerwiciwana przez tydzien, bo nie moglam uwierzyc skad sie tam znalazla. Dalam spokoj, nie wymyslilam nic :P moze sa faceci ktorzy a nuz masturbuja sie czasem w gumce, jednak nie ukrywam ze to dla mnie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako młody...
ja nic nie sugeruje :) nie znam Twojego chłopaka, nic przecież o nim nie wiem. Przedstawiam Ci tylko możliwe warianty. można walić w gumce, można też zupełnie zapomnieć by posprzątać po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
teraz robisz "meczydusza." z kropką na koncu, no ludzie.. zalóż sobie swój temat ok? jakies bzdury cokolwiek... chcialabym poznac opinie innych ludzi ale takie posty jak twoje mnie mega wkurwiają!!! nie wiem ile masz lat ale masz tysiące innych tematow na kafeterii, prosze cie przypierdol sie do innego!! nie mam nastroju na takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza.
męczydusza to podszywacz Bardzo śmieszne podszywaczu tylko ze ja mam kropke na końcu geniuszu/szko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było przed ślubem
więc nie drąż tematu. Co Ci to teraz da? Nawet jak się dowiesz, że zdradził to co? Przecież się nie rozwiedziesz! Nie masz prawa być zła, widziałaś ten "dowód" wtedy, skoro wtedy nie zareagowałaś to teraz bez sensu jest wracać do tematu. Też bym się wkurzył na miejscu Twojego faceta przed ślubem ładnie cacy a teraz wyciągasz stare brudy. To stara sprawa zostaw to bo czasem lepiej nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
tylko ja nie jestem takim przygłupem aby pisać ze chce aby mnie obciągnieto fallusa. ludzie skumają po poziomie postów, co jest na serio, a co pisze jakiś przygłup bez przyjaciół ktorego zycie toczy się wokół kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
@to było przed ślubem, no gdybym się dowiedziała że mnie zdradził to oczywiście ze bym sie rozwiodła! po prostu wtedy nie wierzyłam w to ze moglby mnie zdradzić, ale teraz zaczęłam o tym myslec bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczydusza --- jak zdradził to się nigdy nie przyzna. jak się nie przyzna to będziesz dalej myśleć i nic z tego nie będzie. możesz ewentualnie przekupić jego kolegę, żeby ci powiedział czy on lubił inne panienki zanim cię poznał i jak cię poznał. może coś wyciągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
Mmmmmm :P, a najbardziej lubie jak spuszcza mi sie na moj pusty leb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
to raczej nie wchodzi w rachube, wiem ze nie wyciagne zniego jak naprawde było, moze prawda jest zupełnie inna, moze nie zdradził, ale moze tez sam sie nie bawił.. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódz Szczota Bromden
Walę konia regularnie od ponad ćwierćwiecza, robiłem to pewnie tysiące razy i nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, żeby zakładać gumkę. Wydaje mi się mało możliwe, żeby ktoś zakładał ją do mastrurbacji i w to bym raczej nie wierzył. Nie posprzątać papierka mógł dlatego, że go nie zauważył bo albo nie jest typem porządnickiego albo może papierek był gdzieś nie na widoku i np. ruch powietrza go wywiał na środek, albo może myślał, że to papierek po czymś "legalnym", a ponieważ nie jest typem porządnickiego...Może "pożyczał" chatę kumplowi na jakiś numerek i nie chce się Tobie do tego przyznać, bo my swoim kobietom raczej do takich rzeczy się nie przyznajemy? A tak w ogóle, to czy naprawdę MUSISZ to drążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
Ale na pewno wyciągne mu kutasa ze spodni i obsłuze kolege moze jezyk mu sie rozplacze, albo co innego, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczydusza
Znaczy drazyc nie musze , ale bardzo lubiem jak tato mnie drazy analny tunelek swoim krecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×