Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

womanontheway25

Zycie Irlandia, Studia - Polska

Polecane posty

Gość szepcze nocami
ja tak robilam przez rok az w koncu musialam wrocic do Polski na stale. nie dalam rady, niby uczelnia poczatkowo szla mi na reke, przeszlam na studia eksternistyczne a potem okazalo sie, ze nie mam aktualnych informacji o pracach i egzaminach, ktore studentom eksternistycznym mialy byc przesylane w ramach aktualizacji, potem okazalo sie, ze na egazminy na ktore ja np mialam przerobic tylko materialy z ksiazek i artykulow potrzebowalam tez calorocznych notatek, zaczelam zawalc egzaminy, w pracy juz nie chcieli mi dawac wolnego na wyjazdy no i musialam rzucic prace i wrocic do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak zrobilam mgr
ale mimo,ze mialam indywidualny tryb studiow, to mi zanizali oceny z egzaminow, bo nie chodzilam na wyklady. Brzydko teraz dyplom wychodzi, mimo,ze mgr na dwie piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam ale nie wyszlo od razu na starcie tylko u mnie bylo to ze ja poinformowalam szefa ze bede co miesiac jeden dzien wolnego potrzebowac, w roku wypadalo mi 25dni wolnego, wiec 10dni na rok takich z gory to nie tragedia pojechalam na rozpoczecie ale juz na pierwszym zjezdzie nie bylam bo anulowano mi urlop, powiedzieli mi ze ja nie jestem tutaj zeby sie uczyc tylko zeby pracowac umowy na rozpoczeciu nie podpisalam wiec na szczescie nic nie musialam placic ale dopiero po kilku miesiacach moglam odebrac papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkając w UK studiowałam na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym i naprawdę bardzo byłam zadowolona z tej możliwości. Możesz chyba poprosić o indywidualny tok nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggi
hej no ja wlasnie chcialam bym sie rownierz dowiedziec cos na temat studiow tu w irlandii a na polskiej uczelni dowiedzialam sie ze istnieja takie na Akademi Nauk z Lodzi systemem e lorning czy ktos juz studiuje taka metada tutaj???? jak mu idzie???? i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Na stronie Polskiej Akademii Otwartej możesz się więcej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce miec dyplom prawa UAM jesli nie, bede kombinowac dalej studia w dublinie zaczne za rok/ dwa na part time , jak juz sie zaaklimatyzuje, a teraz chce dokonczyc prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×