Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Scarletta Twoje inię na A jak anonim, to raczej za mało jak na taką znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moge byc anonimem ale podpowiem, ze moje imie znajduje sie w spisie ponizej: Ada Adamina Adela Adelajda Adelina Agata Agnieszka Alana Aldona Aleksandra Alfreda Alicja Alina Amadea Amanda Amelia, Amalia Anastazja Aneta Angela Angelika Angelina Aniela Anika Anita Anna Antonina Areta Aurelia Aisza Aida :P piekny dzionek, zgadzam sie, dlatego pewnie wszystkich stad wywialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta masz królewski znak zodiaku, on do czegoś zobowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie słuchałem muzyczki i w tym wszystkim napisałem dwa posty tak od siebie, od serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslucham obiecuje jak skoncze buszowac na allegro :) Twoj znak zodiaku tez krolewski a nie zdradziles tego co obiecales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pracę to napiszę na maila tego którego masz jako dodatek do nicka pod warunkiem, że on jest prawdziwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Znak mój z zodiaku to panna . A owszem miejsce zamieszkania się zgadza. Miłego dzionka życzę moze uda mi się być wieczorem ale nie obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Ktoś czy dzisiaj taki dzień gospodarczy (taki czas dla siebie i własnej rodziny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×