Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

dobrze ;) wiesz jakby co to nie miałbym nic przeciwko jakbyś wlazła od razu ze mną do kąpieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam? :P a udostępnisz więcej kawałków siebie? to sobie ciebie poskładam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam niecierpliwie :P a właśnie takie pytanie mam nie wiesz gdzie można szybko zrobić prawo jazdy kategorii A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wygląda na to że będę miał urlop w lipcu po to aby mój brat mógł mieć urlop więc jeśli nie znajdę szkoły z szybkim kursem to się nie uda w tym roku zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po prostu ugadaj sie z kimś kto sie tym zajmuje ze chcesz szybko zrobić;p a teraz Levi uciekam... ide poczytać filozofie bo za 2 dni egzamin ;) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze pracuje do 16 wiec ciężko z jazdami będzie ;] miłego czytania :) dobranoc i kolorowych snów ero... po prostu kolorowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi nie zdziwilo mnie to bardzo ze mario tak wywnioskowal. jest on 3 osoba ktora mi tak mowi wiec musi cos w tym byc. pamietam jak z 4 lata temu jechalam z kolezanka pociagiem z Tarnowa i przysiadlo sie do nas 2 kolesi. i jak dzis pamietam jeden do mnie mowi ze mam ladne oczy ale on widzi w nich chuliganstwo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu co u ciebie? :) Jenny to o czym chcesz porozmawiać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×