Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Ana dzień za dniem sobie płynie a w nim gdzieś tam ja i moje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mario, nie pomylilam ;-) taki mam styl bycia ;-) bo nie ma sytuacji bez wyjscia ;-) a jesli czlowiek mysli pozytywnie to wg mnie lepiej mu sie zyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja w soboty pracuję :P poza tym dzień dobry Aniu i uciekam dalej do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsiewasz pozytywną energie, chyba mi pomogło, w tym znaczeniu jesteś nieoceniona, może zostaniesz monim osobistym psychologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania będę o tym pamiętał, także nie znasz ani dnia ani godziny kiedy Cię wezwę na pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario zawsze pomoge jesli bedzie trzeba ;-) a mi dzien dosc dobrze minal. rano bylam na poczcie, potem porzadkowalam swoj pokoj, zrobilam obiad ;-) a teraz ogl pierwsza milosc ;-) a o 20 ide na rande-vous ;-) takze nic szczegolnego ;-) a Ty co robiles caly dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do południa załatwiałem sprawy związane z przeniesieniem, w południe odebrałem Aśke ze szkoły, nastepnie zawiozłem koleżankę na kurs nauki jazdy (szkoda że już nie uczę), idąc dalej byłem z Aśką w galerii kupić Jej jakieś ubranka a teraz siedzę i piszę z pewna Anią tylko nie wiem co to za kobietka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zaciekawiłem Cię?, to już jakiś postęp, Ty jesteś nie do rozgryzienia, nie wiem jaki diabeł w Tobie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie Aniu nie wiem czy Cię lubić czy też nie nawidzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za małe ortografy przepraszam, nie zawsze jest chęć monitorowania swojego pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo widzisz Mario :) tak już jest :) mam tylko nadzieje że nie będę nie lubiana przez Ciebie :) i w ogolę zauważyłam że intryguje Cie moja skromna osoba ... co ;> a ortografią się nie przejmuj :) ja sama czasem robię różne błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole cięższą muzykę ;] i niestety muszę uciekać na jakąś godzinę-półtorej:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×