Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Ana to teraz posłuchaj mnie uważnie; Adi ma niecne zamiary wobec Twojej osoby. Musisz teraz podwójnie być ostrożna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana wszelakie zło czai się za każdym zakrętem, musimy tylko uważnie stawiać kolejne kroki w naszym życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie? ujęłaś to bardzo delikatnie. Ja nazywam ich zwierzętami, które walczą o przetrwanie kosztem innych. Porąbany jest ten świat, ale sami go sobie stworzyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi dla mnie jesteś pozytywną osobą, którą wydaję mi się, że znam.Jesteś taki niegroźny, może troszkę zagubiony, potrzebujesz kogoś bliskiego zresztą jak my wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Ana nie do końca; życie takie jest bo sami swoim postępowaniem do tego doprowadzamy, niestety. Brakuję mi u ludzi takiego prawdziwego "serca" dla innych, kurcze przerasta mnie to trochę. Nie mogę zrozumieć takiej postawy, ale to już jest mój problem z którym muszę się kiedyś uporać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, ja miałam "serce" dla wszystkich, zawsze byłam gotowa do pomocy czy coś. ale im bardziej pomagałam tym bardziej dostawałam "po dupie" za to! i teraz już nie pomagam ;] wisi mi to :) dlatego mnie ludzie nauczyli nie mieć serca dla innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi nikogo nie można zmusić do bycia ze sobą, czy nawet spotkania się we dwoje. To powinna być decyzja dwojga ludzi, a nie jednej ze stron. Może Ana spogląda w zupełnie inną stronę, może już na kogoś zarzuciła sidła. Takie życie, ale tego kwiatu jest pół światu, być może dla Ciebie nie nadeszła jeszcze pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi nie że Cie nie chce nie o to chodzi. ja mam zbyt ciężki charakter, a Ty jestes raczej łagodną osobą.. całkowite przeciwieństwo mnie. i wiem że przeciwieństwa się przyciągają ale nie w tym wypadku. przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana szkoda, że tacy ludzie stają się unikatami. Ja zawsze staram się pomagać innym, być może dlatego że jestem wrażliwy na ludzką krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ja też pomagałam... i to za bardzo.. byłam osobą co rękę by dała sobie obciąć żeby pomóc... ale widziałam podziękowania za pomoc więc znieczulica mnie ogarnęła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×