Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweetnusia27

SZUKAM KSiĄŻKI- ZAPŁACĘ 100 ZŁ za znalezienie!!!

Polecane posty

Gość sweetnusia27

Szukałam gdzie mogłam.. i jestem już totalnie zniechęcona.. jesli ktoś znajdzie w swojej bibliotece tą książkę płacę od ręki 100 zł. Dostałam na zaliczenie temat z ksiązki, której nie mogę znaleźć :O Nie mam już sił jej szukać. Byłam we wrocku w bibliotece na szewskiej, w dolnośląskiej w rynku i uniwersyteckiej.. wróciłam właśnie z pustymi rękami. W legnicy również szukałam. Płacę 100 zł przelewem na konto za znalezienie jej i przesłanie mailem kilku zeskanowanych stron - bo tyle potrzebuję. To poważna oferta, nie żarty. Tytuł: "Doradca- profesja ,pasja ,powołanie?" pod red. Kargulowej i Wojtasik. Autor: Światowy Kongres Poradnictwa Zawodowego (2002r.Warszawa) Płacę 100 zł za w/w pomoc!!! zalezy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
w bibliotece śląskiej w katowicach nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
to mój mail gdyby ktoś coś znalazł sweetnusia_photoblog@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mnie sie ze tu w tym linu masz cała ksiązke. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ten mail jest nie wiem skąd , ja żadnej stówy nie szukam! Pomagam za friko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
bardzo ci dziękuję, niestety, to nie jest ta książka :/ w w/w książce musi być rozdział o multimedialnym systemie wiedzy... i tylko o ten rozdział szczerze mówiąc mi chodzi. Ale bardzo dziekuję za czujność! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgjkjjk
wspolczuje ci, debilowatego masz wykladowce... daje ci do nauki cos, czego nie mozna znaleźć; to trzeba byc debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaddiele
Ta książka jest ale po anigielsku. Zadzwoń do Wydawnictwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, tam zostało to wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaddiele
Na kulu jest w Lublinie, musiałabyś ja zamówić do swojej biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaddiele
KSiążka jest w bibliotece Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, mozna ją wypożyczyć do domu lub na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaddiele
Piszesz, że byłaś w dolnoślaskiej, i nie ma tam jej. Mi pokazało, że mają książkę do wypożyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
tak, wiem, że pisze że mają. A w rzeczywistości faktycznie i materialnie jej tam nie ma. Facet mi szukał i nie mógł znaleźć niestety, samemu tam się nie da wbić i szukać, tylko trzeba składać zamówienia i oni sami szykują książki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmeedfk
to zadzwoń do wydawnictwa do dolnośląskiej, oni na pewno mają kilka egzemplarzy było wolnych jak sprawdzałam, także zniknąć nie mogła, idź jeszcze raz, może będzie ktoś inny szukał z tą książką jest wszędzie problem bo ma ona pomylony jakiś numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie to może
napisz do tego faceta,który ci to zadał bo jest duża możliwość,że on albo ktoś z jego katedry ma te książkę na półce w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystaj z tej ksiązki , do której podałam Ci link, a jesli nie ma interesującego tam Cie tematu, to moze skorzystaj z opracowań innych autorów? Wiem, wymądrzam sie, ale tak mi sie wydaje ze to moze byc jakieś wyjście...No chyba , że musi byc tamta publikacja, bo moze facetka wymaga ścisle tego co sama napisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kiedy potrzebujesz,a raczej do kiedy? chyba, ze juz znalazlas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
do przyszłego tygodnia. niestety, nie mam jej w dalszym ciągu a oferta dalej aktualna. Nie mam możliwości jechać do wrocka czy gdziekolwiek, nie mogę i tyle. a inna niestety nie moze być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój Boże! Co z wami ludzie?
A czemu samej autorki nie zapytasz? Może ona ma w domu egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,ze chcesz caly ten rozdzial? rozglądnę się u siebie i dam znac na maila tylko chyba ten mail z błędem podałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
mail prawidłowy, ew.przerwę po małpie zlikwiduj :) sweetnusia_photoblog@ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
podnoszę. nie mogę jechać nigdzie po bibl., bo mam chore dziecko :( a jestem z nim sama. więc oferta jak najbardziej aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
A rozdział ma tytuł: "multimedialny system wiedzy- nowa forma edukacji informacyjno-zawodowej". Musi być cały. z w/w ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnusia27
evel - to nie to, niestety... co do książki znalezionej w NUKACIE - na uniwersytecie też jej nie ma, mimo że wykaz pokazuje co innego - byłam tam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w gogle czego szukasz i wyskoczy CI tysiąc jeden linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×