Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co tu teraz zrobicc

Do dobrych kucharek!! Co mam teraz zrobic

Polecane posty

Gość co tu teraz zrobicc

Doradzcie mi kobiety co mam teraz zrobic. Otoz kupilam mieso mielone (wieprzowe) usmazylam je dodalam sosu pomidorowego, niestety zaduzo wlalam oleju. Teraz tego sie jesc nie da! Bo mieso jest tak paskudnie oklejone tluszczem, szkoda mi tego miecha, bo jest sporo, niestety nie wiem jak to teraz "odtluscic" Na spaghetti nie nadaje sie, zeby samo zjesc rowniez. Moze mi ktos cos doradzic??? Bede wdzieczna bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu teraz zrobicc
co ciekawe ten caly sos pomidorowy wyparowal, a tluszcz pozostal!!! czy mozna cos z tym jeszcze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Zrob w potrawie dolek i czekaj az zbierze sie tam ten tluszcz, wtedy chochelka go bedziesz mogla wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
a po co mielone smażyć na oleju? przecież ono samo w sobie ma tłuszcz, który się ładnie wytapia. jak dla mnie mięso do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz samo mięso, czy pływa
w tym sosie pomidorowym? jak w sosie, to do wyrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz samo mięso, czy pływa
bo piszesz, że wyparował - ale tak cały cały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem co zrobić
ale autorki to już chyba nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolej troszke wody zeby byl zadszy a nastepnie Wloz do lodowki a do jutra ten tluszcz wyplynie na wierzch i stwardnieje w takim badz razie bedziesz mogla go sciagnac widelcem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mieso na cedzak i niech okapnie z tluszczu, potem wrzuc do makaronu i zalej sosem pomidorowym,posyb serem i do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ugotuj ryż ,wymieszaj z tym mięsem,zawiń w kapustę i zrób gołąbki .Powinny wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunianiunia
zrob tak ja tu dziewczyny mowia dolek w miesku poczekaj az tluszcz sie zbierze i go odlejesz chochelka.posmak oleju zapewne pozostanie ale zniwelujesz go ziolami prowansalskimi czy tez bazylia :) i ciutke galki muszkatolowej ale nie przesadzaj z tymi ziolami i przyprawami...mozesz tez pokroic pol cebuli w kosteczke i poddusic to tez z tym mieskiem (juz bez nadmiaru tluszczu) lub zabek czosnku i tez bedzie pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Kromka chleba ze smalcem...... ......, dobrze mówi ....chyba samlec jej służy :D Może masz woka, to robisz dołek w środku, a mięso odgarniasz na boki, po których tłuszcz będzie spływał, właśnie do tego dołka. Potem wybierasz go łyżką, czy chochelką. Myślałam o cedzaku, ale to nie bedzie skuteczne, bo potrawa stygnie, a tłuszcz krzepnie. Tłuszcz będzie spływał tylko wtedy, gdy potrawa będzie gorąca, tzn. na małym gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek:)
tak kobitki maja racje dolej wody pozniej do zimnego i zbierz jutro tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu teraz zrobicc
nie bylo mnie chwilke ale bardzo wam dziekuje za pomoc, przyda sie na pewno , a na efekty poczekam do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aelvinna
A następnym razem nie dawaj tłuszczu. Te gotowce mielone w 1/4 się ze smalcu składają, ja wrzucam na patelnię jak jest i jeszcze po smażeniu ręcznikiem papierowym albo łyżką wybieram to co się wytapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×