Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

Które państwo jest najbardziej rasistowskie?

Polecane posty

Gość viollassss
Jak mozna nie lubic murzyna za jego kolor skory? Ja nie lubie ludzi ze wzgledu na ich czyny, osobowosc, chamskie zachowanie itp... a nie za kolor skory. Czy to jego wina, ze urodzil sie czarny?? Albo brazowy? Tak nas Bog skonstruowal, a poza tym czasy niewolnictwa i wywyzszania rasowego juz dawno minely. Czy czarny czy bialy, wszyscy jestesmy tacy sami. Tylko niestety, Polakom jakos ciezko to zrozumiec... Moze dlatego rzucali kiedys w Emanuela Olisadebe bananami na meczu? Facet mieszka w Polsce i gra dla Polski. A wy, wiesniaki rzucacie w niego, tylko dlatego, ze jest czarny. Niech Szkoci porzadnie napierdola, moze czegos was to nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Z tymi turkami i azjatami to jest czysta patologia :d Jak widza blondynke to malo sie nie posraja i zgodze sie z Toba sa strasznie nachalni :/ A mnie az mdlilo jak sie jakis przystawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
Bravo violass popieram Cie w 100 procentach, Polacy zasluguja na lomot za swoje chamstwo w stosunku do innych narodowosci a takze wobec siebie. Niech to bedzie nauczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Lomot?To wy chyba nie woecie co mowocie ;)Oni soe nie bija, oni dzgaja ! i nie wyolbrzymiam..Poczytajcie sobie gdziekolwiek albo najlepiej tanbjedzcie i przekonajcie sie sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
Z wikipedii; "Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race ród, rasa, grupa spokrewnionych) zespół poglądów głoszących tezę o nierówności ludzi, a wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi"..... Rasizm dotyczy wylacznie niecheci na tle rasowym. Glupki. Poslugujecie sie tym pojeciem dla kreslenia wszystkich innych przejawow nietolerancji, bo nie chcialo wam sie w szkole uczyc za bardzo i nie znacie odpowiedniego okreslenia na to, ze Szkot nie lubi Polaka...Tak, Polacy to jednak dno intelektualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
to bylo do Luizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Jakbys nie zauwazyl matole czesc osob juz wczesniej abstrahowala od tematu wypowiadajac sie o innych panstwach.Nikt nie podal zlej definicji rasizmu wiec o co sie sapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Z wikipedi to ja sobie tez moge wkleic ;] Po to jest forum,zeby rozmawiac.Ty tematu nie zalozyles wiec jesli tekst w oczy kole to nie czytaj.Proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
a ty o czym piszesz? ze dzgaja? to dzgaja, to przemoc i to przemoc:O w wyniku pobicia mozna zabic a nie kazde dzgniecie konczy sie smiercia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
nie pograzaj sie jeszcze bardziej...Turcy i Arabowie naleza do rasy bialej, tej samej do ktorej naleza Polacy, wiec twoje argumenty sa nadal malo trafione. I stad sie wlasnie biora konflikty miedzy ludzmi - bo niektorzy nie rozumieja znaczenia wyrazow ktorych uzywaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
Popieram, uzywaja slow ktorych nie znaja szkoda gadac ..glupie to kafe jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Dobrze,ale jak wczesniej napisalam oni nie maja pochamowan.Mysle,ze przecietny polak jesli juz soe bije to sie konczy na pobiciu!A oni ,sama widzialam na wlasne oczy , jak dorwali sasiada z bloku na przeciwko polaka za to,ze zareagowal na tekst ' Fucking polish bastard ' to byl ulamek sekundy jak jeden go dzgnal przewrocil sie a reszta skakala mu po glowie!I to jest normalne zachwanie?Nie wydaje mi sie,ze takie rzeczy tez zdazaja sie na codzien w polsce!Ale oczywiscie nie ma to jak gowno wiedziec na jakis temat,ale nadal sie wyklocac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
"Z wikipedi to ja sobie tez moge wkleic ;] Po to jest forum,zeby rozmawiac.Ty tematu nie zalozyles wiec jesli tekst w oczy kole to nie czytaj.Proste..." ...czyli ze jezeli autor tekstu wypisuje bzdury, to mam sie albo zgodzic dla uprzejmosci nic nie pisac??? Nie, forum jest od tego, ze kazdy sie moze na nim wypowiedziec. I jezeli ty sie na nim wypowiadasz, to musisz sie liczyc z tym, ze twoja wypowiedz moze zostac skrytykowana przez osoby beardziej inteligentne od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Bardziej inteligetne ode mnie albo miej wiedzace ;] Czlowieku jedz do Szkocji a zobaczysz co znaczy rasizm.I nie forum jest glupie tylko ludzie tacy jak Ty wypowiadajacy sie na temat o ktorym nie maja zielonego pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvcie
Luiza sorry ale to przemoc i to przemoc. Przynajmniej Polacy maja czego sie bac :P wtedy respektuja, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
Luiza, przemoc to jedno ale ty musisz sie nauczyc to znaczy rasizm. To w praktyce ma niewielkie znaczenie, bo niechec to niechec i tyle. Ale dla wlasnego dobra, i samooceny, posprawdzaj sobie definicje. Idealista jest tylko wtedy skuteczy, kiedy pojmuje znaczenie idei. Tobie tego brakuje. Nie rob z siebie posmiewiska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Ale tu juz nawet nie chodzi o polakow typowych karkow ktorzy sie woza po ulicach,ale tez o mlodziez ktora tam sie boi wychodzic w bialy dzien!Sama skonczylam tam szkole i sama mam mlodszego brata i nie raz zostalismy ofiara rasizmu ! Wiec nie pisz mi,ze takim ludziom sie nalezy,bo sa tacy czy owacy,bo maja sie bac.Co to w ogole za brednie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgdsfghsdhsd
lewackie Polki mają takie podejście, że jak Polaka dźgają nożem to wyskakują z tekstem że na pewno mu się należało... to są stalinowskie kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Nie wiem czy Ty nie chcesz zrozumiec tego co pisze czy poprostu jestes tak ograniczony,ze do Ciebie to nie dociera.Bo jak Ci pisze,ze kazda przemoc z ktora sie spotkalam byla na tle rasistowskim to Ty dalej swoje. Wiec ewidentnie moge stwierdzic, ze Twoja wiedza i doswiadczenie co do tego temat jest tak nie wielkie,ze nie obliguje mnie do prowadzenia dalszej konwersacji z Tobą.Zycze dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgdsfghsdhsd
Kobito o czym ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawello74
Dziewczyna ma racje cos wiem o tym,bo sam tam mieszkalem i wiele razy spotkalem sie z rasizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszym i najgorszym rasistowskim panstwem jest holandia.Wiecie dlaczego bo inne panstwa mówia o tym prosto w twasz a flamacy są w oczy do rany a tak naprawde są ostatnimi świniami i rasistami oni są najlepsi i najwyżej cenieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×