Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlanaapani

zdradza+ale ślubuje = jednak kocha ?

Polecane posty

Gość mydlanaapani

facet zdradza jakis czas, o czym wybranka nie wie. zostawia kochanke, bierze z nia slub. sa ze soba, a wiec- kocha, zawsze kochal, chcial sie upewnic? upewnil sie, ze to ta? znal ktos podobne historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,m.,/m
owszem, w tym moich wlasnych rodzicow. ojciec zdradzal, ozenil sie i dalej zdardzal. nie ludz sie , to nie ejst miklosc. zeni sie dla poczucia stabilnosci, lub dla zam,kniecia ust rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlanaapani
a jak to osoba, ktora nie ulega wpływom? nie jest poddatny na komentarze rodziny, jest dorosły, iezalezny, narzeczona tez nie jest np. w ciazy i nie ma zadnego przymusu... to dlaczego wybiera ja, a nie te inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego ze wybrał
Ja jeśli będzie ja całe życie zdradzał? Co komu po takim facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlanaapani
no nic po nim, ale co takim kieruje? ze potrafi zdradzac przed slubem, ale slub jednak bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,m.,/m
i bedzie zdradzal po slubie tez. bez watpienia. facet nie musi byc niepodatny na wplywy by dobrze glowkowac jak sobie ustawic przyszlosc...nie zeniac sie i skaczac z kwiatka na kwiatek moze keidys skonczyc jakos samotnik, a tak w razie czego zawsze bedzie mial tego jelenia czyli zone do ktorej sobie wroci odpocac miedzy tymi skokami. a toze wybral akurat te a ni inna znaczy ze ma te cechy jelenia kdzieki ktorym zawsze beedzie muw ybaczala. albo moze jest materialem na zone w sensie pierze gotuje , potulna mila. moze ladna. ale neikoneucznie. natomiast na pewno nie ma tu milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzał, zdradza...
będzie zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydlanaapani jesteś głupia czy tylko udajesz? Facet który zdradza Cię nie szanuje, ma w dupie Twoje uczucia i Ciebie, żeni się z Tobą z czysto egoistycznych pobudek - niech to do Ciebie dotrze! Miłość miłością, ale bez szacunku związku nie zbudujesz, nie ma szans. Kieruje nim wyłącznie egoizm, taki człowiek nie wie co to miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlanaapani
Invicta- nie, nie łudze sie, co do tego, ze jak ktos lubił zdradzac przed, to i po bedzie mial takie checi. Moze zle zapytalam, chodzilo mi o to, co kieruje takim facetem, ze zdradza narzeczona, ale nie przeszkadza mu to brac z nia slubu. a przeciez moglby byc z kazda inna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadd
najwyraznie ta dziewczyna ma cos czego inne nie maja. kobiety wg mezczyn dziel;a sie na 2 typy : suki i "zony". widocznie inne nie spelniaja wymowgow zony. a ta jedna tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllo
czyli jakie cechy ma "zona" (ze wybiera sie ja na zone, mimo, ze sie ja zdradza) wg facetow, wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadd
uczuciowa, ciepla, wrazliwa, oddana, kochajaca, godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllo
rozumiem, ze takie cechy sa pozadane u kobiety, ktora wybiera sie na zone. ale to nie znaczy, ze potencjalna "kochanka" takich cech charakteru nie posiada. bo jezeli obie - kochanka i narzeczona - sa podobne, pod wzgledem cech, ktore wymieniles, to co decyduje o wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllo
odpowie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadd
to ze jednak jedna jest bardziej wiarygodna niz ta druga. jak widac przy tej jednej czuje sie ebzpieczniej. moga to byc rozne rzeczy. np wiez zbudowana na doskonalej komunikacji, moze to byc fakt tego ze ta wybrana kobieta w zadnym wypadku nie odwroci sie od niego, bez wzgledu na to co sie stanie. a moze byc tez calkowicie na odwrot. tzn facet wie ze akurat ta jedna nie ejst taka latwa i trzeba o nia walczyc i tow lasnie wyroznia ja od innych ktore np masowo na niego leca. faceta nie znam nie wiem jaki jest. ale takie sa mozliwosci. ALBO o ostatecznym wyborzed decyduja wzgledy materialne. np to ze jest dobzre ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllo
dwadd- dzieki za odp:) a jezeli juz wybral, z jakis wzgledow jedna z dwoch, to dlaczego tą wybraną, zdradza z inna? zdrada przed slubem- sprawdza, poszukuje, chce sie przekonac. ale jak juz wybral, to dlaczego zdradza po slubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
@mydlanapani a Ty jesteś tą żoną czy tą kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllo
szczotkowalnia -- ani tą, ani tą. bardziej moze kochanka, ale nieswiadomą. facet mnie oszukal, zapomnial wspomniec, ze ma narzeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadd
prawdopodobnie dlatego ze ma niskie poczucie wartosci i milosc jednej kobiety mu nie wystarcxza by je podniesc. jedyna molzliwoscia by facet przestal zdradzac jest jego akceptacja samego siebie i pokochanie samego siebie. - z zycia wziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takich wlasnie
co musza sie wyszumiec przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkas
potwiedzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsanddowns
nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej?
podnosze, bo ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×