Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatha884

inhalator i nebullizator ???

Polecane posty

witam, urodziłam dziecko i otrzymałam na prezent przenośny inhalator(nebulizator) ... i szczerze moje dziecko nie ma problemów zdrowotnych ... czy będzie mi potrzebny ? czy się go pozbyć ??? Jkaie w ogóle ma zastowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj go
Moje dziecko było okazem zdrowia, dopóki nie poszło do żłobka. Teraz non stop nękają go zapalenia oskrzeli. Kilka dni temu kupiłam nebulizator i będziemy regularnie używać, jeśli tylko ma to pomóc. Ciesz się, że dostałaś praktyczny prezent, który oszczędzi Ci sporych kosztów w przyszłości. Pod żadnym pozorem się nie pozbywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego się chcesz pozbywac nam też nie byl potrzebny dopóki maly nie poszedł do przedszkola. I nie chodzi o zapalenie oskrzeli ale nawet zwykle przeziebienie czy katar mozna wspomóc leczenie inhalacjami z soli fizjologicznej. I daje super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Nam pasuje inhalator   Pro mogę polecić. Inhalator to indywidualna sprawa moim zdaniem trzeba sobie dopasować model pod konkretną terapię i stosowanie. Ten nasz Pro jest o tyle okej, że można go stosować tak naprawdę u każdej osoby – dorosłego i dziecka, przy różnych chorobach – przeziębieniach infekcjach stanach zapalnych także takie dośc uniwersalne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda

Od niedawna mam inhalator Familino Pro kupowany przez novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i jesteśmy zadowoleni póki co. Jest szybki, wygodny, z maseczkami które rzeczywiście przylegają do twarzy, aerozol nie ma prawa uciec na oczy a wiem że w innych modelach to różnie z tym bywa i potem dzieci mają jakieś zapalenia spojówek i inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten ma system oszczędzania leku, który nie jest zwykłą bzdurą reklamową, tylko faktycznie działa novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Regulacja prosta i nauczysz się natychmiast po rozpakowaniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×