Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowe irysy

ściana za telewizorem - pomysł na dekorację

Polecane posty

Gość fioletowe irysy

Potrzebuję rady. Właśnie urządziliśmy salon - sufit i lampy białe, ściany caffe latte, w oknach białe firanki i delikatne białe zasłonki, sosnowy parkiet, białe regały na książki, sofa i fotele z IKEA (ektorp biały w kwiaty), do tego karnisze, zegar ścienny, rama obrazu i ława w kolorze ciemnego orzecha. W przyszłości chcemy też dokupić narożną witrynę w tym kolorze. Ściana na przeciwko sofy jest prawie goła - znajduje się tam tylko telewizor na białej komódce o ozdobnych nogach i dekoracyjnych uchwytach. I zdecydowanie brakuje tam pomysłu na tę ścianę. Jest pusto, goło. Podrzucicie proszę jakieś inspiracje na wypełnienie tej ściany? Byłoby super, gdyby było to utrzymane w stylu skandynawskim bądź prowansalskim. I raczej nie chciałabym przemalowywać całej ściany na inny kolor, bo dopiero co zmieniliśmy kolor na latte i jeszcze się nim nie nacieszyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
http://rokoko.squarespace.com/storage/gallerywallwithflatscreen_hgtv.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1303253558782 Takie półko ramki, lecz w innym kolorze ( rózowe zdjęcie ) http://interiorspl.com/storage/weekendDIY1.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1327632089820 Lub kilka takich rozet, pomalowanych na biało, przyklejonyhc do ściany asymetrycznie : http://4.bp.blogspot.com/-T3qpMdszgCA/Tnc9JtXNpzI/AAAAAAAAAuY/OXzCZO7iUEA/s320/r13-rozeta.jpg Nie zmieniaj kolorów. Masz mieszkanie, tak jak i ja w moim ukochanym stylu.( obserwuje zresztą Wasze zmaganie z urządzaniem wnetrz na topiku o Idealnej Pani domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Dziękuję za podpowiedzi i czekam na następne. Podoba mi się pomysł z rozetami, tylko nie wiem, jakby się to komponowało, bo mam już jedną dużą okrągłą rozetę na suficie przy żyrandolu. Ale pokażę zdjęcia mężowi, może to go zainspiruje. A zdjęcia kwiatów są piękne, ale raczej nie będą pasować do stylu, szczególnie, że nad sofą wisi duży obraz z aniołami w tonacji brązowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Dziękuję za podpowiedzi i czekam na następne. Podoba mi się pomysł z rozetami, tylko nie wiem, jakby się to komponowało, bo mam już jedną dużą okrągłą rozetę na suficie przy żyrandolu. Ale pokażę zdjęcia mężowi, może to go zainspiruje. A zdjęcia kwiatów są piękne, ale raczej nie będą pasować do stylu, szczególnie, że nad sofą wisi duży obraz z aniołami w tonacji brązowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Dziękuję za podpowiedzi i czekam na następne. Podoba mi się pomysł z rozetami, tylko nie wiem, jakby się to komponowało, bo mam już jedną dużą okrągłą rozetę na suficie przy żyrandolu. Ale pokażę zdjęcia mężowi, może to go zainspiruje. A zdjęcia kwiatów są piękne, ale raczej nie będą pasować do stylu, szczególnie, że nad sofą wisi duży obraz z aniołami w tonacji brązowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Myslę, że rozety to dobry pomysł. Każda z nich może też miec inny kolor : białe,w kolorze ściany, w kolorze ściany ale nieco rozjaśnionym. ... Nie bój się dodatków i "pełnych" ścian. To one, dodatki, aranżacje stanowią o przytulności i nadają, wyjątkowy i indywidualny charaktery wnętrzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Myslę, że rozety to dobry pomysł. Każda z nich może też miec inny kolor : białe,w kolorze ściany, w kolorze ściany ale nieco rozjaśnionym. ... Nie bój się dodatków i "pełnych" ścian. To one, dodatki, aranżacje stanowią o przytulności i nadają, wyjątkowy i indywidualny charaktery wnętrzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Też mam takie podejście odnośnie dodatków :) Jestem na etapie, gdy wyremontowaliśmy i odświeżyliśmy wszystkie pomieszczenia, wstawiliśmy wszystkie niezbędne meble. A teraz dopiero zaczyna się ta przyjemność dekorowania, wyszukiwania dodatków, dbania o detale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
w sensie rama, a nie tapeta na ścianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Fajne :D Muszę pokazać mężowi i zapytać, czy nasz telewizor da się powiesić. Tylko my mamy dość wysoką tę komódkę pod telewizorem, więc musiałabym ją wymienić na niższą, żeby telewizor nie był umieszczony zbyt wysoko - a nie chciałabym z tej komódki rezygnować, bo to prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Niestety, mąż nie jest zachwycony tymi pomysłami. Wielka szkoda, bo ja napatrzyłam się na te rozety i już prawie jechałam do budowlanego ;) Szukamy dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam świetną, wyjątkową fototapetę w czarno – białym kolorze ze znakiem Wallstreet, Broadway. W tle widać budynki. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×