Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabrysia z polany

SZYNKOWAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Gabrysia z polany

Czy posiadacie?I czy robicie w nim zdrowe wędliny i czy warto go posiadać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Posiadamy 2.Robimy 3.Oczywiscie, ze warto z szynkowarem jest jak z pieczeniem chleba, raz sprobujesz i nie bedziesz juz chciala jesc tych ze sklepu-wciaga i uzaleznia;-) poczytaj sobie troche na fachowych forach, a na pewno sie przekonasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia z polany
Dziękuję za odzew - a gdzie go kupiłaś?????? Masz rację chleb piekę już od dawna,nie wróciłabym do tego ze sklepu i właśnie dlatego chcę szynkowar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te wędliny to
z wszystkich mięs ????Może wrzućcie jakieś przepisy i ciekawi mnie ile kosztuje taki szynkowar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia z polany
Wielkie dzięki dziewczyny:):):):):) - faktycznie wale nie jest takie drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link z bułeczkamiŻ
Nie znałam tego urządzenia,ale poczytałam na necie i bardzo chcę go kupić,tylko gdzie? Zakupy z netu odpadają;2 razy nabili mnie w butelkę,to już się boję.Czy w sklepach dostanę szynkowar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie nosze z zakupem szynkowaru, mam pytanie do "doswiadczonych", ktory bedzie lepszy: http://allegro.pl/szynkowar-termometr-pojemniki-dodatki-promocja-i2170433541.html http://allegro.pl/szynkowar-1-5-lit-garnek-pomysl-na-domowa-szynke-i2151297389.html Pierwszy to "patent wlasny" (same pozytywy), a drugi to najpopularniejszy na Allegro... Kompletnie nie wiem, czym sie kierowac przy wyborze. Z gory dziekuje za podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze zainteresowal mnie
ten temat proszę o wypowiedzi osob uzywajacych tak aporpo dzis gdy te wedliny sklepowe nie wiadomo jakie i sol prze,myslowa he chyba warto kupic to urzadzenie bo niedrogie a jakich woreczkow uzywacie ??? moze byc woreczek taki do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
My używamy takiego szynkowaru - http://piwnicajana.pl/przetwory/wyr%C3%B3b-w%C4%99dlin/du%C5%BCy-szynkowar-szczegoly.html powiem tak. Na początku wiadomo, że te szynki nie były najlepsze bo trzeba było się troszkę doszkolić, ale za 3-4 razem udało się wyrobić taki smak, który nam odpowiada w 100%. W zasadzie robienie domowych wędlin to fajna sprawa, teraz pierwszy raz będziemy próbować robić mielonkę zobaczymy jak to nam wyjdzie. Ogólnie jak wejdziesz na Piwnica Jana to poszukajcie sobie od razu też termometrów bo to bez wątpienia się przyda szczególnie przy pierwszych wyrobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×