Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robotna mama

Jakiego macie robota kuchennego?

Polecane posty

Gość Robotna mama

Witam. Miałam robota zelmer, ale się popsuł. Jestem w ciąży i szukam robota, który by mi ułatwił gotowanie dla dziecka.... Co możecie polecić kochane mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D...zapytajka
Mój robot kuchenny ma na imię Robert i jest moim mężem od 8 lat-póki co sie nie psuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
Dzięki, ale chyba takiego Roberta nie kupię, bo bezcenny :D a mój mąż od kuchni to ucieka jakby tam ktoś chciał w gorącym oleju smażyć. Wredna małpa - dzięki - obejrzę go sobie w sklepie. Ktoś jeszcze może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
A miał ktoś roboty mpm np Kasię? Bo tak jak oglądałam to całkiem ładnie wygląda, ma wiele akcesoriów, ale nie wiem jak z funkcjonalnością - opinie w necie są bardzo rozbieżne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kasie własnie
i jestem bardzo zadowolona. Mam ją 6 lat juz i miala drobną awarię, naprawa 40 zl i smiga dalej. Bardzo czesto jej używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męża siostra miała ,ciągle coś się psuje ,ale nie wiem może to jej się taki model trafił.ale pochlebnych info o nim nie ma .aha i zajmuje mnóstwo miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona akurat ma niewielką kuchnię więc stoi na wierzchu bo mówi że gdyby go schowała to nie używała by go za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
mam kasie - ale masz kasię czy kasię mini. Bo ta mini jest mniejsza i ma mniej wyposażenia, więc chyba bym wolała pełną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kasie własnie
Nie zajmuje dużo miejsca, wszystkie dodatki są na spacejalnej tacce poustawiane ta tacka jest dolączona do robota przynajmniej do mojego byla i tam wszelkie ostrza mają swoje miejsce. Zajmuje tyle samo miejsca co tradycyjny mikser recznuy z miska i akcesoriami bo taki też mam ale rzadko używam, wolę kasię. I dobrze się ja myje. Ta miska jest duża, gladka nie ma zadnych zakamarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
no właśnie wredna, Ty mówisz, że nie bardzo a mam kasię, że super - tego się boję.... Ja mam akurat dużą kuchnię, więc szukam czegoś naprawdę wielofunkcyjnego... Takiego multirobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kasie własnie
No ja ci ją moge polecic. Kuzynka ma Bosha ale on ponad 1000 zł kosztuje. Też jest zadowolona z niego. Ja na prawde często pieke, gotuję, robie przetwory. minimum ze 3 razy w tygodniu z tej kasi korzystam. Ja mam ja w szafce schowaną i wyciagam kiedy potrzebuje a potem chowam nie jest to dla mnie wielkim problemem. Jeśli coś ma miec dużo funkcji to przecież nie moze być calkiem maleńkie. Mnie się po 5 latach popsul jeden plastikowy element wyrobil sie i pekł. Dokupilam go za 7 zl i pan mi naprawil za 30 i nadal robot sprawny. Dostalam go na prezent ślubny i nie wyobrażam sobie bez niego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
mam kasie właśnie - i p taką mi chodzi - bo co prawda mam normalny mikser ręczny i wyciskacz do owoców - ręczny, to chciałabym mieć kilka urządzeń w jednym, bo to wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
A i cena atrakcyjna - u mnie w sklepie nawet taniej niż na allegro :) bo 295zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanówek wita
Jordan - toś się wypowiedziała.... :) Nie co do firmy ogólnie to znam parę osób, które pracują tam w Milanówku i twierdzą, że ich produkty są dobrej jakości. sama mam alicję i nie narzekam. Nie wiem jak się sprawuje Kasia, ale moje Alicja jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kenwood fp920- generalnie czesto go uzywam- a z myciem sie nie bawie- wrzucam do zmywarki i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielofunkcyjne z Kenwood też są tylko że ja nie chciałam. Ogólnie dużo mam sprzętów z tej firmy i wszystkie są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
Lisabet nie stać mnie na takiego... szukam czegoś do max 500 zł, a nie ponad tysiąc, więc i ten, który masz ewag, też za drogi... ale dzięki wielkie! Czekam na inne opinie.... Dzięki wredna małpa za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Moja babcia ma tą Kasie o którą pytasz. Nie zepsuła się, ale jest taka bez sensu :o da sie zrobić ciasto tylko trzeba ciągle zmieniać mieszaki i mnie to wkurza, frytki kroi za drobno, sokowirówka srednia taka, nadaje sie tylko do pomarańczy bo np z porzeczek nie ma w niej prawie wcale soku a w innej jest wiec musi być kiepska. O ile wiem babcia uzywa jej do szatkowania kapusty, buraczków czerwonych i ścierania ziemniaków na placki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
Lisabet ja będę potrzebowała do robienia papek i soków dla dziecka - czyli co o marchewkowym mogę zapomnieć???? Oj to mnie nie pocieszyłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabet S- a powiedz mi jak się sprawuję ten kenwood?? bo ja się waham właśnie między kenwoodem , kitchenaid albo bosch szczerze mówiąc to najbardziej podoba mi się kitchenaid tyle , że z europejską końcówką mam czas do wakacji bo wtedy będę remontować kuchnie i trzeba będzie ją w coś wyposażyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych wielofunkcyjnych robotów to ja nie za bardzo polecam :/ dostaliśmy podobny tyle , że zelmer o taki:http://allegro.pl/robot-wielofunkcyjny-zelmer-prymus-mix-878-express-i2158737669.html i jest powiedziałbym taki sobie , rzadko go używam jak bym miała wybierać to wolałabym pojedyncze urządzenia, może wyszło by trochę drożej ale wydaje mi się , że dłużej się będzie z tego korzystać (mój w ciągu 3 lat był już 3 razy naprawiany) jednak jest trochę prawdy w powiedzeniu , że jak coś jest do wszystkiego , to jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kasię
Do papek na jedną porcję to ci polecam blender ręczny a nie taki duży malakser. Ja tam nie mam problemu z wymieszaniem ciasta w Kasi. Nawet drożdżowe na pizze w nim robię i mi się ładnie w kulę zbija i potem ta kulę kilka razy zagniotę i gotowe bez ubrudzonych ciastem rąk. Ciasta też piekę i torty i biszkopty i kruche. Robię w nim surówki do obiadu bo tnie buraka, marchewkę seler raz dwa a na tarce to wieki trwa. Co do sokowirówki to się nie wypowiadam bo jeszcze nigdy jej nie używałam bo mam osobną sokowirówkę i z niej korzystam. Ale jako mikser i malakser to Kasia jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×