Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robotna mama

Jakiego macie robota kuchennego?

Polecane posty

Gość ja mam kasię
Też mi się marzy kitchenaid. Taki czerwony mmmm boski. Ale niestety ceny nie dla mnie. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
Ja mam kasię - tak ale ta kasia ma blender :) A mi właśnie zelmer 877 się popsuł - podobny do tego 878 tyle, że mniej funkcji ma, ale szczerze powiem, że trochę czasu go miałam i dzielnie służył - ja jestem z zamiłowania kucharką, z wykształcenia niestety nie:( i potrafię wiele czasu spędzać w kuchni - tyle, że po urodzeniu dziecka tego czasu będzie mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kasię
No to Kupuj Katarzynę i się nie zastanawiaj. Dużo nie kosztuje jak piszesz ze masz gdzieś blisko taką promocję, a pewnie swoje odsłuży zanim i ją trzeba będzie wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robotna mama
To chyba nie promocja - w mixelectronics taka cena jest i to chyba na stałe...:) No cóż pójdę jutro i jeszcze raz ją dobrze obejrzę. W razie czego przecież są dwa lata gwarancji, a sklep mam pod nosem, to i nie będzie problemu z reklamacją tak jakbym zamawiała przez neta. Dziękuję Wam bardzo - wiedziałam, że można na Was kobietki liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam robot Kohersen Mycook, jest genialny! Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam godzinami siedzieć w kuchni i przyrządzać posiłków, a dzięki Kohersenowi jest dużo szybciej i łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaC88
ja używam od długiego czasu robota kohersen mycook i powiem tak - uwielbiam gotować, używałam różnych sprzętów, ale ten jest dla mnie numerem jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars 69 swietny , wszystko robi w kuchnie , teraz wlasnie robi kokosowe kulki obtaczane w wiorkach kokosowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę polecić robota Speedcook. Na stronie www.speedcook.pl można prezentację zamówić, albo w ogóle wziąć robota na próbę za darmo na 14 dni. Ja miałam najpierw właśnie żeby sobie przetestować. Bardzo szybko mieli, jest dokładny, podobnie z szatkowaniem i innymi funkcjami. Silnik jest mocny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietłana

https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produkty/kenwood-roboty-kuchenne/roboty-kuchenne-kenwood/robot-kuchenny-chef-titanium-xl-kvl8320s ja mam takiego, kupiłam dzięki waszym komentarzom odnośnie kenwoodów, ekstra sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Ja też nie mam robota kuchennego chyba że chodzi o mnie ... 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

ja zdecydowałam się na zakup sprzętu marki Cobbo. Wybrałam model TP-6 i nie żałuje tego wyboru. Może jego zakup był troche egoistyczny, patrząc z punktu widzenia całej rodziny, ale po pierwsze mi też się cos należy, a po drugie obecnie rodzina też z tego korzysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaGH

Ja róœnież jestem bardzo zadowolona z robota marki Cobbo. Nie ząłuje tego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×