Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezależy dystrybutor Fm Group

Biznes, praca dodatkowa w marketingu sieciowym

Polecane posty

Gość Niezależy dystrybutor Fm Group

Jestem ,liderem, dystrybutorem oraz klientem firmy FM GROUP, współpracuje z firmą od 2 lat. Praca w FM daje mi wiele satysfakcji i możliwości w działaniu a przede wszystkim jestem szefem sama dla siebie. Firma oferuje 3 możliwości współpracy : 1.Nabycie produktów dla siebie po cenie hurtowej (z rabatem) - OSZCZĘDNOŚĆ , klient 2. Nabycie produktów dla siebie po cenie hurtowej oraz zaproszenie do współpracy 3 osób(które będą miały produkty dla siebie po cenie hurtowej oraz nauczymy ich tego samego , czyli też zaproszą do współpracy 3 osoby) , tak rozwijamy własną sieć dystrybucji - NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA ,lider 3.Nabycie produktów dla siebie po cenie hurtowej oraz sprzedaż produktów z marża i zarabianie na niej. (43%marży) - PRACA DODATKOWA, dystrybutor Zapewniam pomoc i wiedzę nowym dystrybutorom oraz liderom , którzy chcą rozbudować własny biznes. CHĘTNYCH I ZDECYDOWANYCH ZAPRASZAM !!! gg: 39560245 tel,: 782 565 729 e-mail : ewelina_frackowiak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
to nie jest praca to jest wolontariat albo wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
tak nie wiem czym jest piramida bo spadłem z księżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezalezny dystrybutor Fm Grou
Proszę w taki sposób nie wypowiadać się w moim temacie a zwłaszcza osoba , która ma zamiar krytykować coś zanim zapoznała się z programem mlm, mlm a zwłaszcza FM nie jest piramidą, piramida jest nielegalna, a firma FM istnieje więc to już pierwsza sprawa, po drugie w piramidzie zarabia osoba na szczycie, która rozpoczęła współprace na samym początku, w każdym mlm każda nowa osoba może zarabiać więcej niż jego sponsor, wszystko zależy od własnej pracy, rozmówca powyżej uważa natomiast , że jeśli zaproszę kogoś do współpracy i ta osoba będzie pracować a ja nie to ja i tak zarabiam? no chyba nie, więc to nie jest piramida.Uważam również ze lepiej użalać się nad sobą, krytykować innych prace niż samemu cokolwiek robić? Mogę wątpić ze rozmówca powyżej jest spłukany, nie jest zadowolony ze swojego życia więc inni są winni tylko nie on sam, rozumowanie osoby biednej , winę kieruje na innych ludzi ,osiągających sukcesy , którzy maja pomysł na własne życie i nie obwiniają innych , Problem zawarty w książce "Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie"Harv T. Eker polecam tę książkę, aby jak najszybciej zmienić swoje nastawienie do życia, no chyba że wolimy obwiniać cały świat zamiast skupić się na sobie, problem jest w nas, w naszych nawykach,przekonaniach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one by one
Zgadza sie s.o.s nie wiesz czym jest piramida. Piramid sa nielegalne praktycznie na calym swiecie i gdymy takie firmy jak FM i setki a moze nawet tysiace na calym swiecie momentalnie by upadly a ich zalozyciele poszliby do wiezienia. A taka FM Group ma sie bardzo dobrze od chyba 7 lat. Jak nie masz o czyms pojecia to morda w kubeł. Nie osmieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
to wy się ośmieszacie tym wciskaniem kitu i żebractwem na podrzednym forum...:P prawdziwy biznesmen nie wchodzi na kafeterię...cha, cha, :P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
tylko nieudacznicy, wyzyskiwacze, absolwenci zawodówek albo niżej zajmują się mln szanujący się lekarz, prawnik nawet na was nie splunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny dystrybutor Fm Grou
Widzisz s.o.s nie obrażając Cię ale to chyba ty jesteś po zawodówce,twoja kultura o tym wskazuje , uważasz że biznesmen nie wchodzi na kafeterie?nie będę tego komentować bo mam kulturę :-), jak widzisz nie tylko nieudacznicy zajmują się mlm bo ja studiuje i to dobry kierunek, widzę że nie masz pojęcia o prawdziwym biznesie bo ku twemu zdumieniu zaskoczę Cię troszkę, milionerzy udzielając szkoleń opisują mlm za 1 z najlepszych metod na wzbogacenie się mlm jest biznesem ,gdzie każdy może zacząć od zera,nie potrzebne są szkoły studia ,pieniądze, ludzie w wielkich biznesach inwestują a tutaj masz zainwestować siebie, swój czas.Znam ludzi którzy posiadają swoje firmy i przystępują do marketingu sieciowego, nie masz wiedzy stąd twoje zdumienie, a wypisujesz zwykłe bzdury.Poruszyłeś temat szanujących się ludzi, to chyba zależy indywidualnie od danej osoby, nie ważne jakie ma wykształcenie.Jak widzisz wszyscy ludzie nie będą uczestniczyć w jednej branży bo świat by po prostu nie istniał, ja natomiast zaproponowałam jedną z wyboru biznesu czy pracy dodatkowej, jeśli nie jesteś zainteresowany nie widzę powodu twoich wypowiedzi,myślę że w innych tematach znajdziesz coś dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Witam wszystkich w ten mroźny wieczór. Jutro rano jak co dnia przekroczę drzwi mojej firmy, na której wielkimi literami wypisano ZAKAZ HANDLU, DOMOKRĄŻCOM WSTĘP WZBRONIONY. Pozostawiam bez komentarza. Dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny dystrybutor Fm Grou
Jeśli chodzi o mlm to biznes polega na kupowaniu produktów dla siebie po cenie hurtowej i tworzenie własnej sieci z ludźmi którzy kupują tylko dla siebie, sprzedaż bezpośrednia to metoda na dorobienie do pensji, wiec to są 2 różne kategorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich tych co działają w marketingu ,i tych co tak na MLM najeżdzają. Chce tylko powiedzieć że to przeważnie osoby które próbowały ale mają za małe ambicje i niestety do tego się nie nadawają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Prawda niestety jest taka, że "byznesmenów" MLM raczej zdecydowanie się unika a ich natręctwo jest powszechnie znane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz nie znasz sie
Spryciarz czemu sie wypowiadasz skoro nie masz pojecia o MLM i mysle ze jakimkolwiek biznesie. MLM to szansa na siwetne zarobki i po jakims czasie dochod pasywny. Wiec MLMu unikaja tylko nierozgarnieci ludzie tacy jak ty. Byc mzoe sa to ludzie ktorzy nie chca zarabiac w inny sposob niz tylko na etacie za 1000 zl. No coz Ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! MLM to praca jednak pieniądze są realne i do zdobycia, fajna zabawa i super ludzie, a jak siedzisz w domu tak jak ja to przynajmniej masz wymówkę zeby do kogoś wyjść z katalogiem . Od czegoś trzeba zacząć, zawsze znajdziesz chętnych na kosmetyki, polecam Oriflame bo super jakość i fajne promocje, naprawdę warto, nic Cię to nie kosztuje, zawsze dla siebie możesz kupować taniej, kurier przywozi do domku, super sprawa Czy warto???- oczywiście, że Tak, sama jestem konsultantką Oriflame i Marizy (chętnych do współpracy proszę o kontakt iboska@poczta.onet.pl lub 884109131) - a co też się ogłoszęPomogę i doradzę co wybrać. Wg mnie kosmetyki Oriflame to super jakość za niską cenę i dużo możliwości, Kosmetyki Marizy, też niezłe i tanie. zależy na jaką klientelę trafisz. chętnie pomogę, warto w swojej ofercie katalogowej mieć różnorodność, polecam Betterware - produkty do domu, swietnie się sprzedają i są niedrogie, a bardzo dobre jakościowo. zapraszam w tych wszystkich firmach musisz mieć sponsora czyli osobę która Cię wprowadzi - chętnie pomogę. Proponuję też coś nowego EFG - przyszłość trzeba zabezpieczyć, pomyśleć o oszczędzaniu i emeryturze i nie trzeba NIC SPRZEDAWAĆ, a zyski są nieporównywalne do Oriflame czy Avonu, to nie jest 5 zł na produkcie. zainteresowanych proszę o kontakt, sprawdź nas!!!!!!!!! iboska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie ! Dowiec się jak nie stracić kolejnego miesiąca... Zwróć uwagę na to,ile już miesięcy mineło w tym roku... Zmieniło się coś w Twoim życiu? Na lepsze? No właśnie... wiesz dlaczego? Prawdopodobnie robisz to samo, co w zeszłym roku i myślisz, że "jakoś to będzie". To ja Ci dzisiaj mówię : NIE BĘDZIE! Uwierz mi, że NIC NIE BĘDZIE LEPIEJ, JEŚLI TY DZISIAJ NIE ZDECYDUJESZ, ŻE MA BYĆ! Wszystko zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE od Twojej decyzji! "Człowiek, który raz postanowił, że WYGRA, NIGDY nie powie ; NIEMOŻLIWE!" Ja też dostałem taką szansę i chcę się nią podzielić z Tobą. Tym bardziej, że projekt jest w fazie Pre Lunchu, a start jest przewidziany na początek sierpnia 2012r. Dlatego własnie teraz jest dobry czas na zajęcie dobrego miejsca w naszej grupie, ponieważ liczymy na mocny start tego biznesu. Na naszym rynku, do chwili obecnej nie było podobnego, polskiego przedsięwzięcia. Aktualnie budujemy grupę liderów, którzy zajmą najważniejsze miejsca. Możesz być jednym z nich! Rejestracja jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jak z niej skorzystasz, to poczujesz się pewniej. Teraz zapraszam Cię na moją stronę gdzie zapoznasz się z Projektem który chcę Ci przedstwić. http://grupamarketingowa.blogspot.com Pozdrawiam Masz pytania i sugestie skontaktuj się ze mną. Dariusz Kaczmarek Email: darek.kaczmarek@interia.pl Bloog: http://praktycznymarketing.blogspot.com/ Grupa Marketingowa CB7 Eurypton & FM Group http://e2.eurypton.com/dariuszkaczmarek/ebiznes2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zarobek 30c-40c dziennie na oglądaniu reklam. Miesięcznie można 10$ zarobić. Dodatkowo mamy 100% od kliknięć poleconego. 10 osób 100$ miesięcznie!!! Oczywiście nic nie trzeba inwestować. Darmowa rejestracja. Trzeba posiadać konto paypal. https://trafficmonsoon.com/?ref=Mooman7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ty el camilo mozesz to wiedziec skoro pojecia o mlm nie masz. Siedzisz na tym bezrobociu i trollujesz. To zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam pojęcie. A ty jełopku jeszcze rodzicie cię karmią, ale jak skończysz szkołę to też skończy się mlm i trollowanie, bo nikt nie będzie żywić i trzymać w domu pasożyta i sekciarza ;) Skończysz na ulicy akwizycyjny biznesmenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rentowność sektora finansowego nie jest wiarygodna. Alternatywa dla obecnego kryzysu, inflacji i upadających banków. Waluta niezależna od rządów i instytucji finansowych, nieobciążona podatkiem VAT. Już 1 500 000 aktywnych członków! - www.onecoin-silesia.pl - www.facebook.com/onecoin.silesia naprawdę godne polecenia od 3 miesięcy "pracuje" w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pracę w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Polega na sprzedaży pożyczek, 2% prowizji od każdej sprzedanej. Praca bardzo przyjemna w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Małgorzata55: Już widzę, jak utrzymujesz siebie z swoją rodzinę z tej "pracy". No chyba, że mieszkacie w przytułku dla bezdomnych i macie wszystko za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofak toring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×