Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
juchaaa

glejak wielopostaciowy

Polecane posty

Gość córka36
Walczyć zawsze warto ! Mojego TATUSIA tez pokonało to cholerstwo. Diagnoza luty, umarł w grudniu ... :-( Walczył. Nie narzekał. Nie użalał się. Miał plany. Dziś Go już nie ma.... :-( Został ból i żal. Łzy ciągle płyną. Ogromna tęsknota .... Pod koniec było ciężko. Ledwo łapał powietrze, nie potrafił się napić. Umarł w domu, wśród rodziny. Tak bardzo mi Go brakuje.... Ale czasu cofnąć się nie da. Tato ! Dziękuję Ci za wszystko.Za miłość i poświęcenie ! Kocham Cię ! Do zobaczenia po drugiej stronie ! Aga - wiem co czujesz/czulaś. Trzymaj się. Twoja historia bardzo mnie wzruszyła. Mimo wszystko -warto mieć nadzieję. I jeśli ktoś stoi dzisiaj z wynikiem glejak IV stopnia - niech walczy, a rodzina niech zrobi wszystko, by chory miał wszystko co tylko jest w stanie sobie wymarzyć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGratka
Kiedy byłam dzieckiem było 40 lat temu miałam glejaka operacja i radioterapia Do tej pory żadnych objawów które by wskazywało na odnowienie. Teraz zastanawiam się czy mi go dobrze zdiagnozowano bo przecież żyje normalnie ukończyłam szkoły pracuje mam 2 dzieci i zapomniałam o chorobie A może to był nieszkodliwy glejak wieku dziecięcego który jest wyleczalny i rokowanie pomyślne Czy ktoś słyszał o takim glejaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie błędna diagnoza była. U mojego siistrzenca też była pomyłka przy określeniu raka płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glejak wielopostaciowy

Od diagnozy do dnia śmierci 7 miesięcy. 3 grudnia 2018 mama zmarła. Była biopsja na Przybyszewskiego w Poznaniu, operacja w Puszczykowie, po operacji radioterapia na 28 Czerwca w Poznaniu w trakcie której mama dostała udar. Udar wykluczył dalszą radioterapię. Mama wróciła do domu, leki, rehabilitacja. Stań się pogarszał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 mąż walczył z glejakiem 2 lata i dwa miesiące. 3 operacje (po 1 super, prawie wszystko usunięte, prawie mam na myśli że pewnie jakieś komórki zostały, po 6 miesiącach wznowa, 2 operacja, równie ok, po 6 miesiącach wznowa i 3 operacja. Drańswto było już blisko rdzenia i po operacji dostał paraliżu lewej strony ciała), 1 chemia, 1 radioterapia - to nie działa. od razu uprzedzam. Dają bo dają, Taki protokół lekarskich postępowania w tej chorobie . w poźniejszym etapie choroby  brał  olejki CBD o stężeniu 30% po 1-2 krople / 3 x dziennie. odpowiedznia dieta i graviole .Wlewki witaminowe żeby wzmocnić organizm. zachorował jak miał 39 lat żył z chorobą   48 lat . Generalnie ten wielopostaciowy IV to jest kiler, przykro mi, na ogół taka diagnoza to się równa się niestety ze śmiercia 😞 . ale lekarze dają krótszy okres przeżycia to że żył mój mąż tak długo to sami byli zdziwieni ... swoje życie uważam że zawdzięcza olejkom CBD  olejki które stosował kupywaliśmy w Konopnej Farmacji w Poznaniu mają też sklep online  i warto takie rzeczy kupować z sprawdzonych źródeł coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×