Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piernikowa 1969

do czego można wykożystać twarde pierniki w czekoladzie

Polecane posty

Gość piernikowa 1969

otwarłam pierniki w gorzkiej czekoladzie i o nich zapomniałam niestety,zrobiły się twarde czy można coś z nich zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piernikowa 1969
miało być wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piernikowa 1969
Jeśli chodzi o słowo 'otwarłam' czy' otworzyłam ' to obie formy są prawidłowe.ale nie chodzi mi o pisownię tylko o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetrzyj na tarce
Jeśli to gorzka czekolada to możesz zetrzeć na tarce i dodawać do sosów brązowych. Starte pierniki plus resztki suchych ciast, ciasteczek, biszkoptów można wykorzystać do zrobienia bajaderek (przepisy w necie na pewno znajdziesz). Inny sposób wykorzystania to również starte na tarce pierniki z dodatkiem masła i jajka może być dobrym spodem pod sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co wywalać pierniki
Nie chodzi o majatek wydany na ciastka, ale po co wywalać coś co można wykorzystać. Kupujemy przyprawy do potraw a tu jest gotowiec, który sosom nada aromat cynamonowo goździkowy. W niektórych przepisach wymaga się gotowych ciastek, więc po co kupować? Zgadzam się z autorką, można je wykorzystać, pierniki mogą długo lezeć. Na pewno smaczne będą lody z posypką piernikowo-czekoladową a sezon na lody juz się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×