Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

że jak ?

kosmetyki i aromaterapia z Aroma Group - używacie ?

Polecane posty

Witam was :) Korzysta któraś z was, z kosmetyków Aroma Group i innych produktów ich firmy ? :) Mam tylko kilka rzeczy z ich oferty, a chciałabym wiedzieć, czy inne produkty też są dobre. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam podać link :P http://ostrowwlkp.aromagroup.pl/ Polecam sole do kąpieli i olejki zapachowe, dobre też są olejki zapachowe do prania. Używam też kostek do zmywarki - bardzo dobrze myją naczynia. Ostatnio czytałam że kosmetyki kolorowe mają od Glazel Visage - bardzo dobra firma kosmetyczna, jedna z najlepszych ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś używał jakichś produktów - dajcie znać. Bo mam zamiar złożyć kolejne zamówienie, ale chciałabym wiedzieć jak jest z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam produktów Aromy od ponad roku.Współpracuje z Firmą i jestem bardzo zadowolona. Możesz ograniczyć się tylko do konsumpcji własnej i mieć wszystkie produkty 30 % taniej. Chcesz wiedzieć jak? Odwiedź mojego bloga i w rubryce kontakt napisz do mnie, a powiem Ci jak to zrobić. Zapraszam, kliknij w poniższy link: http://barbarakozakowska.pl/ Pozdrawiam dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Spróbowałam paru rzeczy bo koleżanka się dała w to wciągnąć i nie, dziękuję. Drogie, nietrwałe i jeszcze do tego ta cała piramidka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny. Kosmetyki to sprawa indywidualna.Nie odpowiadają Ci lub ich nie lubisz, to nie kupujesz. Nie każdy musi być zadowolony. Ja proponuje, Ty decydujesz co zrobisz i tyle. Miłego tygodnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×