Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po dziurki w nosie już mam...

Problem z wodą na wynajetym mieszkaniu, kto pomoże?

Polecane posty

Gość po dziurki w nosie już mam...

Wynajmuję mieszkanie od gminy. Regularnie płacę niemały czynsz za mieszkanie 50m2.Mam umowę najmu na czas nieokreślony. Problem w tym,ze od pewnego czasu Wójt gminy leci sobie z nami w bambuko. 2 lata emu odcięli ogrzewanie klatki schodowej i piwnicy, przez to mimo ogrzewania mam w domu zimą zimno i mega rachunki za gaz. Ostatnio przegiął i nie wiem jak się za to zabrac. Zalewa nam piwnicę (niesprawna kanalizacja) od lat prosimy o wymianę i w formalnych pismamch i chodząc do niego i go nudząc. Ostatnio obiecał sąsiadce, ze ekipa remontująca budynek obok przyjdzie do nas,ze wyraża zgodę na wymianę tej nieszczęsnej kanalizacji. problem w tym,ze minęły 2 mce, tamta ekipa dawno się zwinęła a u nas dalej nic... Niestety po ostatnich roztopach mamy znów mega zalane piwnice :( Nie można prac, kąpac się w odrobinie wody :( normalnie średniowiecze :( Dlaczego jesteśmy traktowani jak bydło?Kase umie brac każdy , a nikt się nie liczy z człowiekiem. :( Wójt traktuje nas jak zera. Co mam robic? Czy można gdzieś zaskarzyc tego Wójta, któremu się wydaje,ze jest Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkasdck
z doświadczenia to proponuję dać to do lokalnej gazety, wtedy szybko wszystko zostanie naprawione, a pisma to możesz sobie pisać co tydzień i pewnie nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkasdck
my mieliśmy problem z wykopaliskami pracach dot. kanalizacji, 1,5 roku pisania nie pomogło. Zaniosłam do gazety swoje pismo, wydrukowano to i od razu pomogło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dziurki w nosie już mam...
Też o tym myślałam.... Niestety pracuję w oświacie i osobą, która mnie zatrudnia na terenie gminy jest ten sam wójt . Boję się więc, że po nagłośnieniu problemu w mediach, będe miała kanalizację , ale prędzej czy póxniej zostane bez pracy. Wiadomo kto pociaga za sznurki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×