Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxemka

jak trenowac zeby NIE schudnac

Polecane posty

Witam, z natury jestem szczupla, przy wzroscie 165waze 48kg, do tej pory biegalam 3razy w tygodniu po godzinie i raz w tygodniu jezdzilam konno, rowniez godzine. Jednak przyzwyczailam sie, i mi malo. Chcialabym dodac plywanie i zapelnic caly tydzien (5biegania po jednym basen i jazda), nie przesadze? nie chcialabym schudnac, oczywiscie licze sie z potrzeba dostarczania dodatkowych kalorii jednak nie wiem w jakich ilosciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Kcal w ilości zgodnej z Twoim zapotrzebowaniem, tu jest jak liczyć: http://www.sfd.pl/-t276436.html 30-35% białka, 30% tłuszczy i reszta węgle powinno być ok, jeśli chodzi o makroskładniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
tak też chciałem ci polecić w pierwszej kolejności sfd tam są specjaliści, z dużym stażem masz działy podzielone dla ciebie trening dla początkującej(o jaki typ ci chodzi fitness, rower, plywanie, a6w, wytrzymałościowy, na maskę) i odżywianie to podstawa wtedy na pewno nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
a pływanie bieganie i jazda nie sprawi to problemu, tylko musisz zwrócić się tam z prośbą o ocenę planu, zajrzeć do kalkulatora żywieniowego ułożyć dietę dać do oceny i czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo;) juz kiedys tam pisalam, ale dostalam informacje o suplementach, a wolalabym nie faszerowac sie specyfikami, ewentualnie moge wlaczyc gainery, musze jakos rozpisac diete, nigdy za zadnej nie bylam wiec zupelnie sie nie znam ale powinnam dac rade;) myslicie ze sa szanse przytyc przy tym ok 7kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Jeśli na SFD wrzucają Ci suple to pytaj o poradę tu, na pewno tego nie będzie: http://www.mnbbc.com/forums/forum.php Jeśli ułożysz odpowiednią dietę z nadwyżką kaloryczną to i nabranie masy nie powinno być problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) zeby tylko nie bylo ze przytyje i w chwile schudne bo sie wsciekne chyba;/ile powinno sie tyc miesiecznie zeby bylo to realne i zeby waga sie utrzymywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×