Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żoneczka nr 158963121456

Czy ma sens płacenie ZUS-u ?? Nie wiem czy warto płacić skoro nie dożyję 67lat !

Polecane posty

Gość Żoneczka nr 158963121456

Kto myśli podobnie jak ja ? Mam gdzieś to durne Państwo , sprzedam sobie działkę lub dom i bede mieć na dożycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie podsumowanie
nie możesz nie płacić, możesz co najwyżej nie pracować. Albo być milionerką, oni też nie płacą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sensu nie ma
ja bym cala kase ktora idzie do zusu, wolala dostawac na konto i samemu sobie inwestowac ta kase na starosc ;/ najwazniejsze to chyba jest ubezpieczenie zdrowotne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokioooo
Zmień narodowość,postaraj sie o obywatelstwo niemieckie lub francuskie, czy jakie tam chcesz i otwórz, jako taki niemiec, francuz, czy kto tam, firmę wtedy będziesz zwolniona z podatku przez 9 czy 10lat potem tylko zmienisz logo firmy i znów będziesz zwolniona i tak wkoło macieju... Będziesz miała na życie dożycie swoje,bliższych,dalszych krewnych na wieczne wakacje i jeszcze wam zostanie na zbytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokioooo
A to wszystko w polsce,więc nie musisz wyjeżdżać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoneczka nr 158963121456
No tak nie da się nie płacić bo te kutwy ścigają ludzi... A to co my płacimy to idzie na bieżace emerytury + utrzymanie ZUSu. Krew mnie zalewa , bo ja nie dożyję tych 65 lat... Dostanę raka, zawału albo bedzie wypadek a oni myslą że ludzie będą żyć dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoneczka nr 158963121456
Do tego coraz trudniej znaleźć pracę u nas w mieście... a mieszkam na Podbeskidziu... ręce opadają... Jak żyć ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
Ja właśnie realizuję taki scenariusz.Wyniosłem się z Warszawy do lasu.Mieszkam na leśnym ranczo,150 km od Warszawy.Teraz jestem na etapie sprzedawania warszawskiego mieszkania ok.450 000zł.Myślę że na trochę lat mi starczyW lesie za dom 200m +budynek gospodarczy 200m,staw 1000m płacę podatek 40zł/rokWodę mam swoją i tzw.przydomową oczyszczalnię ścieków.Tak,że za ścieki też nie płacę.Jedyny koszt to prąd-,gaz i drewno do kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoneczka nr 158963121456
Tyle tylko że ja piszę o ZUSie a nie o kosztach życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dożyć nie musisz,ale płacić musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
no i to jest parodia. ludzie beda teraz woleli pracowac na czarno zeby dostawac wiecej do lapy, bo po co komu umowa o prace jak nie dozyje tego wieku z powodu choroby, albo z glody gdy straci prace w wieku 50lat. bo kto zatrudni taka osobe? debilizm rzadu i tyle. zajmijcie sie tworzeniem miejsc pracy a nie napychaniem zusowi kasy na palace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie ?!- Tusk wygrał Plebiscyt a nie Wybory przez kłamstwa, którymi karmił i on i jego poplecznicy Społeczeństwo !Jak powiedział ktoś mądry ; " WŁADZA ZDOBYTA POPRZEZ KŁAMSTWO JEST - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!"- wtedy też Tusk oszukał Naród polski obiecując rzeczy bez pokrycia! PO sama padła ofiarą swych niemożliwych do realizacji obietnic. I co dzisiaj mamy ?! - przede wszystkim powrót do polityki ludzi skorumpowanych oraz współpracujących z peerelowską bezpieką , czyli sami niewinni !!!Społeczeństwo z dnia na dzień ubożeje - nie mają nie tylko na leki ale też na jedzenie! - za to tuskowi kolesie mają się bardzo dobrze, bo dla uczciwych i młodych mądrych Polaków nie ma pracy, zaś dla kolesiów PO jest intratna praca !!Tuska i jego nie-rząd należy rozliczyć nie z tych 100-u dni ale z jego całego pobytu w "rządzie" i ocenienie GO z tego w jaki sposób działa na szkodę Państwa i Polaków!! - a mianowicie : - podwyżka podatku VAT - podwyżka podatku CIT - podwyżka AKCYZY -- podwyżka podatku od ciężarówek - podwyżka opłaty klimatycznej - podwyżka składki rentowej - podwyżka podatku gruntowego - podwyżka opłaty targowej --- podatek od miedzi - akcyza na węgiel --- likwidacja dopłat za leki na receptę --- kolosalne podwyżki leków --- kolosalna podwyżka paliw --- podpisanie ACTA ---- podarowanie 6 miliardów EURO na ratowanie Grecji i ich 3 x większych od naszych emerytur ---- wprowadzenie e-myta --- podatek pielęgnacyjny , 1% dochodów brutto --- anulowanie budów połowy autostrad --- zamrożenie składek do OFE -- ogołocenie Funduszu Rezerwy Demograficznej --- zatrudnienie ponad 100 tysięcy nowych zbędnych urzędników - ustawa o zabieraniu dzieci pod byle pozorem na wzór Szwecji --- DŁUG PUBLICZNY ponad *)) miliardów !!----- WZROST BEZROBOCIA !!-- wydłużanie wieku emerytalnego !!--- PODSŁUCHY wielu Polaków --- afera goni aferę , w Internecie AFERY PO , których są setki a na pewno drugie tyle nie ujrzało jeszcze światła dziennego --- stadiony i drogi kilkakrotnie droższe jak w innych krajach !!! tragedia smoleńska całkowicie oddana w ręce Rosjan !!!! - mogę wymieniać jeszcze dziesiątki ZŁEJ PRACY Tuska i jego popleczników ale szkoda czasu , bo tuskowych cudów już jest wystarczająco i należy jak najszybciej odsunąć tych "psujów Polski i Narodu z PO" od władzy a wtedy ich wszystkich ROZLICZYĆ, bo wtedy polskie prawo będzie też ICH obowiązywało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia biała
Tak to chore jest... Nie wyobrażam sobie mojej mamy która ma obecnie 60 lat pracującej... Natomiast My mamy jeszcze dłużej pracować do 65 , 67 lat.?!? Po pierwsze ani stan zdrowia ani stan psycho-fizyczny nie bedzie na tyle dobry by robić do tych usranych 67 lat... i co emeryturę dostaniemy na te 2,3 lata ??? Nie zakładam żebym żyła dłużej niż do 70-ki, wiec tej emerytury będę mieć tylko 2,3 lata a co miesiac Zus pobierze mi 500 , 600, 700 , 800 , 900 zl Zusu albo i więcej ??? Wiadomo ze ludzie beda szukali pracy na czarno z rejestracją na bezrobociu, zeby w razie czego miec ubezpieczenie zdrowotne.... SMIECHU WARTE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie o tym..
konwalia biala ale naszych rodzicow tez ta reforma obejmie. moj ojciec ma 58 a jak ta reforma przejdzie (a żeby nie) to bedzie musial robic do 67... czyli w sumie bedzie pracowac prawie 50 lat!!! tym ludziom 50+ już mogli te sk u r wysyny darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek23563
Nawet jak dożyjesz to dostaniesz jałomużną za która nie przeżyjesz :) czy masz rację nie dozyjesz :) polceam ciekawe artykuly na www.ehuman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×