Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalona_viola

mieszkanie w wawie - jakie kupić?

Polecane posty

kochani, po długich staraniach udało mi się z mężem załatwić wstępną decyzję o kredycie (tzn. wreszcie spełniamy warunki udzielenia), nadszedł czas żeby zdecydować się na mieszkanie, wiele jest firm budujących w warszawie, a my szukamy czegoś dobrej jakości ale w rozsądnej cenie - macie może jakieś pomysły? - jeżeli chodzi o lokalizację to raczej nie interesują nas obrzeża miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweloska
wróc do swojej wsi, tak bezie najlepiej dla nas i dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy jeszcze
zalozysz taki sam topik?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupek.z.piaseczna
u siebie to zalatwialiscie potrzeby w wychodku na podworku a tu to sie chce centrum miasta.... bierzcie, bierzcie, kredyty was zjedza za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam dorosłych a nie dzieci :/ widać ciężko o rzeczową dyskusję, ale na szczęście znalazłam już mieszkanie na rydygiera :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueeegirl
Uważacie że przy dzisiejszych cenach jednak lepiej jeśli już wwydac pieniądze czy skredytować je to wydając na nowe mieszkanie ? Tylko własnie pozostaje jeszcze wybór lokalizacji samego dewelopera, bo tych w stolicy jest jednak troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt24
Zawsze zakup mieszkania będzie korzystniejszy niż wynajem, przynajmniej wiesz, że te pieniądze wydajesz na swoją własność. Co do Rydygiera to fajny pomysł, bardzo dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenak_kkl
Nie wiem czy słyszeliście, ja chyba wczoraj usłyszałam o tym w radio, że Robyg do końca sieprnia sprzedaje mieszkania coś około 110 w niższej cenie. To tak właśnie słowem tego co piszecie o tym deweloperu, gdyby ktoś miał w planach zakup mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
oby bez karaluchów! bo najczęściej sprzedają z karaluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już to rynek wtórny
developerzy to teraz bloki z tekturowymi scianami buduja, kazde pierdniecie sasiada slychac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że chcesz kupić mieszkanie od developera? I rozumiem też Twoje obawy związane z zakupem, ale jeśli lokalizacja nie jest istotna to możesz zobaczyć tutaj http://nieruchomosci.dom.eu/ po lewej stronie możesz sobie określić wszystkie parametry dla Ciebie ważne. Żeby Cię uspokoić powiem, że ten serwis jest godny zaufania więc nie masz się co martwić, że trafisz na kogoś nieuczciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartucha
Wszystko zależy od tego, jaki budżet posiadasz ;-) Im większy. tym fajniejsze mieszkanie znajdziesz.. Moja koleżanka kupiła dwa mieszkania jedno pod drugim i połączyła je schodami Prudlik. Wygląda to imponująco, ale ona miała dosyć wysoki budżet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×