Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

papuga2011

allegro-wygrałam -jak anulować

Polecane posty

czy mogę anulować kupno jeśli wygrałam aukcję czy będą jakieś konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana Ania
Raczej nie wchodzi to w grę, bo sprzedawca na tym straci; inne osoby, które licytowały już tego przedmiotu nie kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Możesz się wycofać. Sprzedający może się ubiegać o zwrot poniesionych kosztów od Allegro, tzn, kwoty, jaką musiał dać za wystawienie przedmiotu i ten procent, od twojego kupna. To zostanie mu anulowane. Może oczywiście wystawić Ci negatywa, ale jeśli masz sensowny powód, to napisz do sprzedawcy i tyle. Różne są sytuacje, normalne. Normalny człowiek zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
to nie jest tak, że osoba, która też licytowała z tobą, ma z automatu możliwość zakupu. Sprzedający musi ponownie wystawić aukcję i wtedy ma możliwość kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tepaczko czyta.sienregulaminyy!!!! ty wygralas.ty musisz.zaplacic.jesli nie.zaplacisz.za towat to sprzedaeaca poprosi.cino.zwrot prowizji oookolo 15 zl albo moze cie.do.sadu podac i bedzie chcial.bys zaplacila.za.przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
Aniol Stroz - różne są sytuacje, bądzmy ludzcy... może miała kasę na ten przedmiot, ale coś się zdarzyło i pojawiły się inne priorytety, czasem pojawiają się nieprzewidziane sytuacje w życiu. Po za tym zgodnie z prawem, mogłaby kupić i zwrócić w ciągu dwóch tygodni i sprzedający musiałby jej zwrócić pieniądze. Nie musi podawać powodu, bo to prawo konsumenta w Polsce jej na to pozwala. Więc w sumie wyszłoby na jedno, tyle, że bez niepotrzebnego biegania na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja i ja
zakupy na allegro są wiążące ,ale jak napiszesz ,że nie możesz sfinalizować transakcji i nie zapłacisz ,a wcześniej nie miałaś takich sytuacji,to najwyżej zostaniesz zgłoszona do allegro,dostaniesz upomnienie i komentarz negatywny.Nic więcej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsdvsdv
trinity !! to ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsdgfjlfdlhfldhfldhfdjhdjghsd
rozne sytuacje, nie rozne ale niby z jakiej racji ma sprzedajacy teraz bbyc pokryty kosztami wystawienia towaru ponownie? niech laska napisze do niego ile che za wystawienie aukcji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×