Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem z siebie dumna

Wyrzucilam meza tyrana z domu !

Polecane posty

Gość Jestem z siebie dumna

Ufff ulzylo mi. Nie wytrzymywalam juz psychicznie .. No ile można ? Chciał mnie pozbawić domu a ja go tak zalatwilam ze musiał opuścić dom i dostał zakaz kontaktu z nami :) Nie zbliża sie do nas :) dzieci z nim nie chcą sie spotkać Narazie jest dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Wmawial mi ze jestem nikim , ze zginę bez niego , codziennie słyszałam wyzwiska Ale teraz już wiem ze jestem silna twarda i nie jestem śmieciem zeby mna pomiatal ! Koniec! Paszol won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś silna,
twarda. I narazie jest dobrze. A dzieci nie chcą go znać. Fajnie. Ciekawe co powiesz jak te dzieci zaczną ci się wieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci juz sie wieszają na rączkach za szyję :) co to za teksty w ogóle? chory/a jesteś? a autorce gratuluję i życzę wytrwałości i powodzenia w nowym, lepszym życiu :) buziaki do mądrych, silnych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś silna,
Już sie wieszają na rączkach za szyje. Wujkom? Biedne dzieci. Mądre, silne kobiety.... A nie zapomnij tam wycyganić wysokich alimentów! Żeby i na spodnie dla wujka wystarczyło! Bo co bedzie tak z goło dupo biegał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama dwójki
ja też swojego pomniłam. Od słowa do słowa wywiązała się wielka kłótnia, rozbił w domu wszystko co kupił. Najgorsze jest to że on zawsze wszystko tak przekreca i wmawia że to ja jestem winna. Na koniec potraktował mnie jak totalnego śmiecia, powiedział że w niczym mi nie pomoże i zobaczymy jak sobie sama poradzę bo on się super ustawi. Dodam że jestem w 3 m ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama dwójki
pogoniłam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Tak Wyrzucilam !!! I I uważam ze dobrze zrobiłam :) i nie życzę sobie takich tekstów !! Moje dzieci były bliskie samobójstwa ! Jak tatuś kochany mówił do dziecka Spieprzaj deblu Albo idioto, głabie! Albo jak pobil jednego na oślep walil po głowie !!! Więc proszę mi tu nie pisać ze złe zrobiłam bo uważam ze powinien mnie po nogach całowac za to ze go do pierdla nie wsadzilam!!! Za dobra byłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama dwójki
mój na 4 letnia córkę mówił łachu dro wolę samotność, sama chować dzieci, utrzymywać się z jakiejś pomocy społecznej niż z takim kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Mnie tez traktował jak śmiecia , tez byłam pod wieczna obserwacja przyjezdzal po mnie do pracy Na zakupy jeździł sam , opłaty robił sam, nigdy nigdzie nie byliśmy tylko praca dom Jego był samochód , telewizor wszystko jego nawet z łóżka potrafił mnie wyrzucić bo to on kupił ! Dość ! Teraz dopiero czuje ze żyje ! A on ma na co zasłużył ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama dwójki
ja nie mam zbyt dobrej sytuacji, mieszkam z rodzicami, zajmuje mały pokoik, no ale cóż.. jakoś muszę sobie z tym poradzić, muszę dobrze pokój rozplanować żeby znalazło się z nim miejsce dla niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jesteś silna
Ty masz jakieś kompleksy kobieto? Może maz cię głębi i tu dajesz upust swojemu sfrustowaniu? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podziwiam i gratuluje odwagi, bardzo dobrze zrobiłas. Jak człowiek się ma męczyć z takim skurwielem to lepiej liczyć na siebie, przynajmniej spokój w domu. do Jesteś silna, Alimenty należą sie dzieciakom ale wygodni pseudo tatusiowie potrafia zmajstrować a później olewają. Takich powinni kastrować gnojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze zrobiłaś
Bardzo dobrze zrobiłaś!Należało mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co dyskutować z debilami, bo oni są mistrzami w swojej głupocie i w tym ich nie prześcigniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Oczywiscie ze o alimentach nie zapomnę :) I o rozwodzie z jego winy :) Pól roku zbieralam na niego papiery :) Dzięki wszystkim mądrym kobietom za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś silna,
Ja też, ja też!! Pokokietowałam, dałam mu dupci i wciągnęłam na brzuch. Ten idiota sie ze mną ożenił, wybudował dom i zrobił dwoje dzieci. A potem go wypieprzyłam z domu i tyle. BuuuhaHAHAHAHA. Ma za swoje :) Ewa - nikt z tobą nie zamierza dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pięknie zrobiłas
Brawo gratuluje a teraz wypierdalaj stad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś silna,
Jak to tak - wypierdalaj? To nie przyjmiecie mnie do swojego klubu mądrych kobiet? ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Daj sobie na wstrzymanie.. A jak lubisz takich facetów to moze dam ci namiary na niego chcesz? Pare razy dostaniesz po łbie to szybko zmienisz zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś silna,
Aaa. To trzeba mieć i łeb?! A to nie - to ja nie chce do waszego klubu. Dzienx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie karmcie trolla
przecież na odległosc śmierdzi jakims prawiczkiem który nie ma zielonego pojęcia o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierć frajerom
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z siebie dumna
Moje dzieci są już na tyle duże ze nie potrzebują "wojkow". Ja tez teraz nie potrzebuje faceta. Teraz muszę dojść do siebie, zaczynam nowe życie. Dziewczyny nie bójcie sie i nie siedzcie z tyranami bo szkoda życia na takich skur"" Ja sie odwazylam :) i już widzę efekty . A on... Cóż moze kiedyś coś zrozumie i sie nauczy szanować ludzi ale mnie to już nie obchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takich gnoi trzeba niszczyc
Nie mam tolerancji dla przemocy i zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta40
Jestem fetyszystą jeżeli chodzi o zarost cip... u kobiet. Mam bzika na tym punkcie a wy jak sądzicie jak dziewczyny powinny się golić lub wcale? Tutaj cip... która jest dla mnie najbardziej podniecająca, wręcz wymarzona. http://dodatki.net/i/wymarzonaa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jak wyrzuciłaś męża z domu ? Nie musiałaś spłacać połowę za mieszkanie ? Po rozwodzie nie jest wszystko na pół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnębiona pomóżcie
Powiedz jak wyrzuciłaś męża z domu ? Nie musiałaś spłacać połowę za mieszkanie ? Po rozwodzie nie jest wszystko na pół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że trzeba spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Taki tyran a dał się wyrzucić z domu. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×