Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 38 latka latka

38 - latka na siłowni - nie jestem staruszką ani babcią

Polecane posty

Gość 38 latka latka

i nie trzeszczą mi stawy. Lubię ćwiczyć, ale te spojrzenia młodych dziewuszek mnie denerwują. Za plecami potrafią powiedzieć: "po co staruszki tutaj przychodzą?". Wy też będziecie kiedyś w moim wieku to zobaczycie, że wcale to nie jest jeszcze starość w tym wieku. Pozdrawiam was lalunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Niestety w Polsce osoby po 30-tce i mlodsze matki z dziecmi klasyfikuja sie juz jako starszyzna, a to glownie z uwagi na ich zachowanie - zachowuja sie staro, dorosle i nudno, wiele rzeczy juz "nie wypada w tym wieku" i tego typu bzdury! Nie przejmuj sie glupimi komentarzami, bo te lalunie z silowni, ktore chodza tam, zeby zarwac jakiegos popierdujacego przy podnoszeniu zelastwa osilka beda chcialy wygladac w Twoim wieku tak, jak Ty, ktora pewno chodzi tam po to, zeby pocwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 latka latka
Pewnie część z nich chodzi tam żeby kogoś poderwać ale też wiele z nich naprawdę ćwiczy, chcą poprawić figurę i kondycję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aedada
przesada, na mojej siłowni i fitnesie jest dużo starszych pań, ok 40, starsze też są, mniej więcej 50 procent ma po trzydziestce żadne 20 i 20 + nie patrzą krzywo, ani nie śmieją się bo co w tym śmiesznego ja mam 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Widocznie 38latko razi je że za bardzo intensywnie ćwiczysz podczas gdy one przychodzą się pokazać. Tak zwykle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a nie pomyślałaś że one po prostu Ci zazdroszczą? ja jestem dekadę młodsza od Ciebie i mi to imponuje! a tam między nami kobietami to czy się przyznajemy czy nie zazdrośnice z nas :-P może widzą w Tobie konkurencję? to co mają powiedzieć "jaka laska?" łatwiej wyśmiać... no chyba że jesteś blond tapeciarą z tipsami i po solarium :-P z takich sama się śmieję a bynajmniej nie zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooyyyyyyyyy
jjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×