Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezależny dystrybutor FM GROU

FM GROUP- dla osób działających już w FM GROUP

Polecane posty

Gość Niezależny dystrybutor FM GROU

Zapraszam wszystkich liderów FM , którzy budują własny biznes do nowego projektu eurypton.fm , Jest to platforma ulatwiajaca prace ze swoja grupa oraz pomaga rozwinac e-biznes. Projekt jest od niedawna, dlatego nie sa dostepne jeszcze wszystkie super mozliwosci.Korzystajać z platformy mozemy dodatkowo zarobic poprzez program euryptona. Zapraszam do obejrzenia prezentacji, naprawde warto,projekt jest swietny. Platforma jest rowniez dla osob nie dzialajacych jeszcze w fm,dlatego po obejrzeniu prezentacji jest mozliwosc przylaczenia do FM GROUP, w razie jakichkolwiek pytan prosze pisac ewelina_frackowiak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata9678
Hej! Mam na imię Beata od niedawna jestem konsultantką firmy Mariza .Jest to polska firma kosmetyczna działa od 1988 roku ,która niedawno uruchomiła sprzedaż kosmetyków za pomocą konsultantów. Miałam to szczęście że trafiłam do fajnej grupy gdzie mam wsparcie ,darmowe szkolenia dostęp do biura on-line i darmową stronę! Co mnie skusiło aby wstąpić do klubu Mariza? -Bardzo atrakcyjne ceny kosmetyków -30% stałej zniżki na starcie -opinie o produktach -możliwość zarobku głównie pracując przez Internet i możliwość rozwoju! -no i oczywiście zespół -brak przymusowych starterów -brak wpisowego Rejestrując się u mnie będziesz miał dostęp -do biura on-line(po złożeniu pierwszego zamówienia), -darmową stronę www, -wsparcie sponsora-nie zostajesz sam sponsor sponsorowi nierówny! Wielu sponsorów wpisuje ludzi i na tym się kończy współpraca. -dostęp do forum -dostęp do szkoleń Jeśli masz jakieś pytania to pisz mariza.praca@gmail.com Link do REJESTRACJI poniżej Po rejestracji wysyłam darmowy poradnik mariza http://strefamariza.pl/?m=partner&tab=registe r&Sponsor=004761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny dystrybutor Fm Grou
Beata czy nie widzisz co jest w temacie?Czy to tak trudno zalozyc wlasny temat a nie zasmiecac innym?Troszke kultury,Temat odnosi sie do Fm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys5666
Wlasnie wrzucacie swoje ogloszenia gdzie sie da, zero kultury, i takim wlasnie sposobem odrzucacie ludzi,dlaczego wlasnie mlm kojarzy sie tylko ze sprzedaża? no ale powodzenia bo to wlasnie dzieki wam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×