Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ValonaBekam

Jaka pensja dla dziewczyny na 10 godz handel

Polecane posty

Gość ValonaBekam

handel na bazarze Warszawa czy to powinna być stawka dzienna czy za miesiąc ? I ile ? Sąsiadka daje 600zł starszej babce za 4-5 godz a tutaj będzie 10 więc nie wiem. Doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66asika45
a podaj namiary chetna jestem:) 10zl to min tak placa i tiow srodku gdzie jest ciepelko.. na marywilskiej a tu na zewnatrz 10zl to mi jaka umowa? bo jak be z to nawet wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimus
10zł za godzinę x 10 = 100zł za dzień ? x 30 dni = 3000zł ? Nie wierzę, że ktoś sprzedając marchew czy kapcie chińskie zarabia 3000zł ? Powiedz że żartujesz z tymi stawkami ? Mój kumpel daje 1400 na czarno i też 9-10 godz i bazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaaaa wróć
1300-1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
sluchaj 10zlw w warszawie to duzo??????????????????????????? to normalna stawka , sterczec na zimnie i tyle h?stawka minimalna , ja bym za 7zl nie poszla. co was tak dziwi 3tys???to kosmos jakis za tyle dni pracy????dla mnie to miniimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka olowik
pracuje n a bazarku w hali , gdzie jest cieplo, mam 11zlgodzinke fakt marchwi nie sprzedaje tylko ubranka, mam w misiacu ok. 3800, bez umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignaaaaaaaa
Tu siedzą same pracownice które marzą ile zarabią ;) No bez kitu 3800 za sprzedaż gaci na targu :) To po co iść do banku ? Mój mąż ma 3000 jako kierowca tira. Dziewczyny zabawne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10-11zl?zah na czarno to zaden kokos i mozliwy w stolicy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa alickka
przepraszam a bank to jakos prestiz? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignaaaaaaaa
Nie to nie jest prestiż ale trzeba wyglądać jako tako i mieć wykształcenie a przy kartoflach na targu to bez urazy ale często panie mają po 60 lat podstawówkę i brak zębów ;) No bez jaj kobiety co innego targ a bank :) Kurcze co za forum :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona robolka
moj maz , pracuje fizycznie i zarabia ok 15-20 tys tzn robol ma firme wlasna budowlana, robi to samo co pracownicy, ja pani z instytucji finansowej zarabiam na rate na moje autko tz 1400zl, wiec czasem nie dziw mnie to ze ludzie bez wyksztalcenia tzw. robole , badz chlopkirobokopki zarabija wiecej niz te po studiach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona robolka
ps. moj maz ma tylko zawodowke i ma wszystkie zeby, ba nawet implanta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moidr56
wiesz jak bez umowy to 10zl to zaden luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rynkowe zarobki na stanowisku sprzedawca na targowisku / bazarze zawierąją się w przedziale od 1300 PLN do 2200 PLN. Oznacza to, że co drugi sprzedawca na targowisku / bazarze w Polsce otrzymuje pensję pomiędzy 1300 PLN a 2200 PLN. 10 procent przedstawicieli tego zawodu otrzymuje wynagrodzenie w wysokości mniejszej niż 1200 PLN. " Najlepiej daj jakąś najniższą na stałe i dodatkowo coś od sprzedaży. Inaczej wiesz nie będzie się starać jak wszystko wyłożysz na tacy. Im się nie chce pracować, oni chcą dostać pensje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moidr56
za 1300 tonkomu sie nie chce pracowac, bo na co to wystarczy na waciki chyba, jak pplaca taka praca!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona robolka
ma i co tez mi filozofia, wzal roboli i pracuje z nim czasto na czarno albo na umowe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona robolka
ja nie tyram tylko chodze dla pzryjemnosci , bo pracowac nie musze ale w domu siedziec tez nie lubie, chodzi mi o to ze ponizylas ludzi bez wyksztalcenia, ja zarabiam 1400 i co mi ze studiow?co mi z jak tylko tyle u na s placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać źle mnie zrozumiałaś. Jeśli już kogoś miałam zamiar poniżyć to mało zaradnych pracowników. Na pewno nie pracodawców obojetnie jakiego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saYonarka
Ja daje 1200 za 10 godzin bazar warszawa na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moidr56
za 1200 za 19h na czarno to sama se dymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulrick
myslę ze 1200 bedzie ok + procent od sprzedazy maksymalnie do 1800 napisz jeszcze jaki handel bo przy warzywach placi sie grosze nawet 800zl a znow przy mięsie tez inna stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulrick
i uważaj na mlode dziewczyny bo wiesz ;) u mnie na 100 cv jest 50% od facetów, tez chca pracowac w takich typowo babskich zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67890
marchewke spzredawac to i koles moze,hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskatorpeda
ściema, mało znam osób które pracując jako sprzedawcy gdziekolwiek zarabiają więcej niż1500zł chyba że warszawka, bo tam życie droższe.. ja na magazynie 1300zł w Gdańsku 8h dziennie od pn do pt. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zolllzzzaa333
Jak jabym trafila do pracodawcy co na czrnoche zatrudnia, to bym popracowala okradla go na maksa bokow narobila i na konie c zglosila do u.p i wyciagnela odszkodowanie , jak to kiesys zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka1992
bo jesteś zawistna i sama do niczego nie umiesz dojść :) współczuć tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zolllzzzaa333
co zawistna????na czarno nie wolno i tyle, a czy doszlam czy nie to moja sprawa.. ty zapewne doszlas??? chyba z kolega z murka do pijanego orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka1992
za to kraść wolno ? naprawdę żal mi cie głupiutka cipko idź poszukaj pracy na zmywaku może coś ukradniesz na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×