Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cynak

po 6 miesiacach od cesarki zaszlam w ciaze

Polecane posty

Gość cynak

hej.jestem wystraszona.nie spodziewalam sie z mezem ze tak szybko zajde w ciaze.boje sie strasznie ze przez tak krotki czas rana nie jest gotowa by przyjac kolejne dziecko na siebie.jestem bardzo szczupla i pamietam jak mi strasznie skora sie rozciagala.a jesli mi w tym miejscu peknie albo co gorsza macica?co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś o czymś takim
jak antykoncepcja? :O wielce zaskoczona, że zaszła w ciążę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam po 10 miesiącach. Lekarz powiedział że będzie ok. W twoim przypadku myślę że też nie będzie problemu. Pół roku rana się zagoiła wystarczająco. Wiadomo lepiej dłużej poczekać ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
moja sąsiadka tak samo jak ty po 6 miesiacach zaszla w druga ciaze i wszystko bylo ok wiec sie nie martw:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
aczy ona gdzies pisze ze jest zaskoczona hehe wystraszona a toco innego jak chcesz komentowac to czytaj uwaznie,a podrugie zadna antykoncepcja nie daje 100% ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita28
Witaj Jestem w takiej samej sytuacji co Ty. Tylko, że 5 miesiecy po cesarce i chciałam tak szybko zajść w ciążę;) w przeciwieństwie do Ciebie. Obecnie jestem w 25 tc. i jak do tej pory wszystko ok. Nosze małego bo jeszcze samodzielnie nie chodzi i jakoś muszę dać radę....i musi być dobrze. Znasz pleć dziecka? ja będę miała drugiego synka....moze za 3 razem będzie córeczka? Pozdrawiam i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyujhbntghtbtr
ja też po pół roku po cesarce zaszłam w ciążę i urodziłam naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarXXXX
Napisała przecież, że "się nie spodziewała" :D Pewnie myślała, że jak karmi, to nie zajdzie, czy coś podobnego. I owszem, poprawnie użyta antykoncepcja daje 100% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedno widzialam wspolczuje
To trochę nieodpowiedzialne, pomyślałaś jak to wyniszczy Twój organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz844444446
nie ma 100%antykoncepcji.Nigdzie nie jest napisane,ze jest sie chronionym w 100%,nawet lekarz nie da takiej pewnosci.Przewaznie zostaje te 0,01% i ktos zachodzi w te ciaze inaczej pisalo by,ze w 100% jest sie chronionym.Acha jest jeden pewny srodek- szklanka zimnej wody zamiast sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodzą tylko te
które nie umiały przeczytać ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noininoxi
fekalia tobie tez już dziękujemy wiadomo kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zachodzą tylko te" ma całkowitą rację!!!na pewno nie brała pigułek prawidłowo albo po sraczce czy wymiotach nie wzięła dodatkowego zabezpieczenia!albo w ogóle się nie zabezpieczała licząć,że właśnie skoro karmi to nie zajdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
Rzygac sie chce jak sie was czyta,bedziecie jej dawac kase na to dziecko czy jak? czujecie sie odpowiedzialne za to,zeby ja zjechac od gory do dolu? Trzymajcie jezyk za zebami i zycze wam wpadki 2 miesiace po cesarce. A potem napiszcie tutaj, ze sie obawiacie a nich was tu zjada jak wy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha
jak się ją zjedzie, to zapamięta i się nauczy na przyszłość a od waszego głaskania po główkach gówno będzie miała, tak więc rzygaj sobie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhnbad
fakalia puknij ty się w pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parufffka
Bedzie dobrze nic nie pelnie. pol roku to juz chwila jest na pewno sie ladnie zroslo. Bedzie na poczatku pewnie trudno,ale potem bedziesz sie cieszyc,ze dzieciaki prawie w tym samym wieku. moim zdaniem lepiej tak niz 7lat roznicy i dwoje jedynakow bez wspolnych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc roznie
nie wiadomo jak bedzie u ciebie.u kazdego jest inaczej.ale szwy w srodku rozpuszczaja sie ok 90dni.przy tak szybkim zajsciu w ciaze po cc masz wiksze ryzyko poronienia,odklejenia kosmowki,oraz tego ze zarodek umijscowi sie przy bliznie.musisz isc jak najszyciej do lekarza.on zbada cie i zobaczy w jakim stanie jest twoja macica.my tutaj jasnowidzami nie ejstesmy i przez komputer nie zbadamy cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×