Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Desdemonaaa

Najmilsi sprzedawcy w których sklepach? Pochwalmy ich!

Polecane posty

Zainspirowana zupełnie odmiennym wątkiem postanowiłam załozyć taki, wktórym będziemy chwalić ekspedientów/sprzedawców w różnych sklepach. Zazwyczaj nie chce nam się pochwalić go u kierownika, ale ddobrze wiedzieć, gdzie nas dobrze obsłużą - z ludzką twarzą:) Mój typ: Sklep Tchibo w Carrefourze w Katowicach. Młody Pan, który doradzał mi kupno kawy. Tak przesympatycznego i cierpliwie dorzadzającego człowieka dawno nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies 3 lata temu Sklep Carry w M1 w Czeladzi. Panie niezwykłe miłe, wybierały mi ubrania, w których dobrze wyglądałabym w ciąży. Niezwykle zaangażowane i pomocne. Oby więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzieczna
A ja kupiłam przez internet prezent w postaci roweru http://colex-rowery.pl/do/item/TREK7300E/Rower-7300 i poszłam odebrać osobiście. Podczas dokonywania zakupu, nie bardzo wiedziałam jaki chce rower itd ale tak sympatyczni ludzie tak mi doradzili i prezent trafiony! Jeszcze dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół z kury 0% tłuszczu
nie znam takich ;) będą mili jak zrobią upusty albo można się z nimi targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko marzenie
nie ma miłych sprzedawców , bo im tylko zalezy na obrotach sklepu i wysokiej sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia pysiaxxasdfa
Ja kupuję u tej babeczki http://allegro.pl/szpilki-platforma-platforma-mega-sexy-40-blue-hit-i2174296232.html i jestem b. zadowolona, kiedys kupilam u niej kolczyki, ktore zniszczyly sie podczas transportu - koszt przesylki zwrotnej prawie przewyzszal ich wartosc, wiec zwrocila mi koszt kolczyków bez potrzeby odsylania! chyba rzadko sie cos takiego zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ciulowe buty
i to że ci debilko nie schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 90888
Ja maiłam okazje zamawiac kwiaty dla przyjaciółki z internetowej kwiaciarni www.E-kwiaty.pl i jestem bardzo zadowolona,miła i kompetentna obsługa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabziummmm 1987
Pani Małgorzata i Pan Zbigniew w sklepie internetowy www.mak24.pl ! spoko ludzie, dzwonie do nich z roznymi problemami i zawsze pomagaja, doradzaja... bardzo sympat6yczne głosy!! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×