Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karina2014

wczoraj straciłam prace

Polecane posty

Witam , wczoraj dowiedziałam się ze akurat mi nie przedłużą umowy.Powód jaki usłyszałam ," nie spełniam założeń firmy". Byłam zszokowana ,tym bardziej że w grupie miałam zawsze całkiem niezły wynik. Zachodzę w głowę " może chodziło o @ w spr premii kory wysłałam ostatnio w imieniu gr do szefa", odp nie otrzymałam.Zarobki w firmie o kapitale zagranicznym opiewały w granicach najniższej krajowej, obiecali całkiem niezłą wypłatę z premią ..co się okazało wychodziło 1300zł .A ostatnio nawet 2 miesiące bez premii. Pod tym wzg. nie było ciekawie, ale podobnie jest wszędzie.Szanuję każdą pracę , w każdej daję z siebie dużo , bo wiem jak ciężko ze znalezieniem.Uchodzę za osobę spokojną i pracowitą, a co roku przeżywam to samo . Nie mogę pozbierać sie do kupy tym bardzie że wiem ile czasu zajmuję szukanie pracy. Rok w rok o tej samej porze dowiaduje sie ze niestety nie przedłużamy Pani umowy.Jak zwykle 2 miesiące brakuje do kuroniówki. Tyle wdrażań, szkoleń, poświęceń i wszystko na nic, nie mówiąc nic fajnych ludziach z którymi sie zaprzyjaźniłam.Dla osoby wrażliwej, takiej jak ja szukanie pracy to męka. Jak żyć kiedy znowu człowiek zaczyna od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedensobieon
u prywaciarzy to normalne... standardowa gadka i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
ja się dziwię Tobie że żałujesz takiej pracy, za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce pracujemy ... a dokładnie na Podlasiu. Jak na razie nie mogę się pozbierać. Czuję jak w jedną chwilę zostałam sama , nikomu nie potrzebna, siedzę w domu i juz nie mam celu. Niedługo 29 lat..a sytuacja z przed 3 LAT , ta sama- bez chłopa , bez pracy na garnuszku u mamy. Mam wrażenie, że żyjąc w tym kraju młody człowiek tylko się męczy.Bo jak żyć skoro w tak młodym wieku nie możesz realizować swoich całkiem zwyczajnych planów, marzeń . Nim się wybiję ponownie staczam się na dno. Cała energia gdzieś przepada, bo ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74rtygt
Mam 25 lat skończone i potwierdzam Twoje słowa. To nie jest kraj dla młodych ludzi. Niestety Tuskoekipa ma w dupie młodych, rzuca kłody pod nogi, chcą pracy do 67-roku życia i większej dzietności, ale podwyższają VAT na ubranka dziecięce i ten zwykły o 1 % :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijaczarna
ja stracilam prace miesiac temu... i niestety jeszcze nic nie znalazlam... nigdzie mnie nie chca bo nie mam doswiadczenia ( cale zycie bylam nauczycielka), masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijaczarna
a co do zasilku: jesli przez ostatnie 18 miesiecy prawowalas 12 to ci sie nalezy zasilek jak najszybciej zarejestruj sie w urzedzie, moze jakis kurs ci zaproponują... u mnie niestety tylko kurs na brukarza/ciesle itp... nic dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź:) Obliczyłam i chyba rzeczywiście będę miała zasiłek.Zawsze to jakiś plus w tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×