Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagniotekl

zuza z na wspolnej

Polecane posty

Gość nagniotekl

jaka jest jej rodzinna historia, ze tak przezywa rozmowę o swojej mamie u tego terapeuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j38u38h2egetdown
jej mama była molestowana i popełniła samobojstwo przed narodzinami zuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhbg
przed narodzinami?hehe,a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfghjfbd
ale po ona nagrywa tego doktorka? o co tam chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagniotekl
no i jak? ktos wie???? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta laska co jej igor dzieciaka zrobil byla niby przez tego terapeute molestowana a ze zuza tak jak ona jest blond no to poszla odstawiac szopke zeby sie przekonac czy tamta nie klamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarek nocny
ale terapeuta dobry skoro w niej wzbudzil jakies odczucia z przeszlosci z matka. Zawsze cos wyjdzie na takich rozmowach. A molestowania poki co niema. Ciekawe co zrobi tak od Igora jak ich zobaczyla razem, bo ona chyba nie wie ze zuza sie dla niej podstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarek ona wie bo sama zuze prosila i mowila ze ma uwarzac byla tam taka scena, potem igor tez namawial zuze :) a Wy to ogladacie regularnie czy raz na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagniotekl
regularnie od jakiegoś czasu oglądam ale czy w serialu wiadomo co z tą jej matką, czy to się dopiero okaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagniotekl
swoją drogą Socha i SochaN ;) ciekawe kto to wymyslał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego motywu to ja nie ogarnam:) bo ja ogladam w ten sposob ze lookam na zwiastun jak bedzie cos ciekawego to ogladam a jak nie to nie :) poza tym irytuje mnie niklinska z ta swoja maniera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagniotekl
no taki wątek na siłę... z niklińską w ogóle to wszyscy mają w tej na wspólnej tak popeirdzielone życie... same rozwody, zdrady i akcje kriminalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu, a najlepsi to sa Adam z Weronika on niby miec dzieci nie mogl a tu ma syna, albo ten rafalek z ta swoja mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarek nocny
a ja myslalm ze ta od igora niewie ze zuza sie podstawia, ze owszem mowila igorowi a on to wymyslil bez jej wiedzy. Niklinska tez mnie wkurza, jakas taka niemrawa i sztuczna, zreszta " nie w filmie" tez nie ujmuje sympatia:) ostatnio zniknał watek daniela cos sie cicho zrobilo po tym jego romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagniotekl
mnie dobija jeszcze ta para z Ignasiem.. kurde pozapominałam imion. Oni to już w ogóle przezyli ;) a najlepsze jest to, że jak u kogoś jest akurat "akcja" to reszta przyjaciół żyje swoim życiem i swoimi problemami. Nie wyobrażam sobie nie pomagać przyjaciołom jak któryś ma aż tak poważne problemy jak ci z NW :/ komuś dziecko porywają, ktoś ucieka z domu, zaginął, włamanie, a reszta ma to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jedni maja problem a u innych sielanka:) hehe ciekawe co z marta i tym jej januszem :) a ta kinga co ma ignasia to tak sie daje wykorzystywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sochan dobierze się do Zuzy
Magda powiedziała prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta rozwiedzie się z Fil
ipem, całuje się przed sądem z Jankiem....., na zdjęciu widać radość, biedny Filip stoi obok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×