Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzciemiprosze

Praca-chodzenie z CV

Polecane posty

Gość powiedzciemiprosze

Jak znajdujecie prace? Chodzicie z CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest to super zajęcie, ale
tylko w ten sposób najszybciej można znaleźć pracę. Dzwonienie i wysyłanie cv gówno daje. Najczęściej mają setki takich cv i w ogóle nie czytają. Trzeba ruszyć dupę i samemu łazić za pracą, bo ona raczej sama nie zapuka do drzwi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzciemiprosze
A po średniej szkole można sobie poradzić w przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca znajoma
Warto osobiście roznosić CV i traktować to jako jedną z metod poszukiwania pracy. Wysyłanie CV też przynosi efekty, ale pod pewnymi warunkami. CV powinno być dobrze napisane, trzeba umieć uwypuklić ważne rzeczy, pominąć nieistotne (np. jeśli ktoś ukończył studia, podyplomówkę nie musi koniecznie umieszczać informacji o szkole średniej). Warto przeglądać regularnie portale z ofertami pracy, korzystać z Zielonej Linii (infolinii up, gdzie konsultanci podają oferty pracy, szkoleń, możliwości przekwalifikowania) mówić znajomym, że szukamy pracy - to też jest jedna z dobrych metod na znalezienie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74rtygt
Ja wysłałam jedno CV i od razu do mnie zadzwonili. Ale nie przyjęli mnie bo za dużo chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie do konca sie zgodze
ja w swoim miescie tyle sie nalatalam, tyle poroznosilam cv i nici z tego, jak ktos sie do mnie odezwal to tylko z aplikacji skladanych droga internetowa, a osobiecie to nikt sie do mnie nie odezwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
latanie jak keretyn po miesie nic nie da, tylko mozna na bilety stracic i w taka pogode rozchorowac sie.Jak nie ma ogloszenia to kaszna wejsc i zostawic, a nawet jak zostawisz zcesto trafia do kosza, wiem bo same tak robilysmy jak w daglasie praciwalam, jak kadrowej sie zanioslo to krzyczala wywal mi te smieci, wysylajac cv marne sznse ze ktos zadzwoni bo takich cv jest 1000 dziennie, wiec pozostwaja tylkoi zanajomosci albo czekanie na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moidr56
tykko zanajomosci na cos konkretnego a tak to spozywczak za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktoś sam mógłby być tą
kadrową to co ma zrobić? :o Bo chyba nie wywalic części rzeczy z cv:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×