Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adsadsa

Zapalenie gardła?

Polecane posty

Czy to normalne by w zapaleniu gardła występował ślinotok? Chyba to zapalenie gardła, moje dziecko ma zdiagnozowane i podejrzewam, że sie zaraziłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja mogłabym stać i pluć i z 10 l śliny produkuję na dzień ;) to 4ty dzień choroby, nic mi lepiej nie jest, jutro pójdę do lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij cherbate z majeranku 2 łuzeczki zaparz i pij 2 szklanki dzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roślinki jeść :)
soda oczyszczona, cukier odstaiwc i nabiał i bedzie po chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0703
sok z cytryny, grejfruta i herbatki z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;o ile rad :D cukier odstaiwc i nabiał i bedzie po chorobie co to ma wspólnego z chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukier nie jest wskazany
przy infekcjach, bo bakterie go uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz jednej kawy rano i herbaty teraz nie używałam cukru, w ostatnich dniach to samo było. Boli gardło jak cholera :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0703
wywar z imbiru (zapozyczone z innego forum) : 1 szklanka wody, 1/2 łyżeczki sproszkowanego imbiru. To gotować 3 min., dodać sok z połowy cytryny i łyżeczke miodu. Wypić napój jeszcze gorący. Powtarzać co 4 godziny. można również zalewać świerzy imbir, zalać, przykryć na 7 minut dodać sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
płukanie albo amolem albo olejkiem melaleuca. mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0703
to sie idzie do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Szałwia i dobre pastylki do ssania! ;) Bardzo skutecznie działa ulgard, ja akurat testowałam na sobie smak malin i miodu, ale wiem, że są jeszcze dwa inne smaki. Takie połączenie bardzo szybko i skutecznie działa, u mnie w niecałe dwa dni kompletnie wyleczyło całe czerwone gardło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur44
Ze swojego doświadczenia mogę polecić inhalator Alergia Stop. Jest do kupienia za rozsądne pieniądze a w zasadzie pod względem funkcji i parametrów to się nie różni od tych dużo droższych inhalatorów. Ja go kupiłam do terapii przy alergii, ale zastosowanie jest dużo szersze – bronchit, zapalenie płuc, mukowiscydozy, infekcje itp. Myślę, że warto – gwarancji na ten model jest 24 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka1987
W niezłej cenie można dostać model inhalatora stricte pod dzieci - Baby Sanity. Chociaż też dorośli mogą tutaj z inhalacji skorzystać. Choć myśmy ten inhalator dla młodego zamawiali. Całość aparatury wygląda bardzo sympatycznie bo jak króliczek, kształt jest opływowy, na pewno jest to bezpieczne dla dziecka rozwiązanie. Cicho pracuje, nie marnuje leku i skraca dość mocno całą inhalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi635
Jak dzieci się zaziębiają to wtedy stosujemy u nas inhalacje i widzę dużo pozytywów. Szybsze leczenie i rzadziej infekcja nawraca. Urządzenie takie bardziej zaawansowane mamy w domu od niedawna i jest to polskiej firmy model Sanity Simple. Simple czyli proste i to faktycznie skomplikowane w obsłudze nie jest. Można też tutaj chyba każdy lek wlać byleby był przystosowany do podawania wziewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makka2
Musisz zapoznać płyn do płukania jamy ustnej i gardła z http://glimbax.pl/ , działa rewelacyjnie, szybko uśmierza ból, jeżeli towarzyszy Ci zapalenie dziąseł, czy afty, ten produkt , również sobie z takimi infekcjami poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surka22
Ja dostałam po jednej usłudze stomatologicznej zapalenie gardła i jamy ustnej. do dziś trzymam płyn do płukania jamu ustnej http://glimbax.pl/dla-pacjenta/jak-leczyc-plesniawki-i-afty-w-jamie-ustnej/ , który jest również na zapalenia gardła. Szybko koi ból związany z jakimiś tam stanami infekcyjnymi. Warto zastosować, oraz warto przeczytać o tym jak walczyć z pleśniawkami i aftami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na moje odwieczne problemy z gardłem bardzo dobrze robi mi inhalacja i irygacja przez Familino Pro -novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Bezproblemy intuicyjny w obsłudze sprzęt, nie hałasuje, nie wytraca mgiełki, samo złożenie i rozłożenie zajmuje parę chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest najbardziej wydajny nebulizator dla dzieci obecnie Novama Familino Pro, włoski doceniany w większości rankingów branżowych. Akurat też niedawno miałem podobny dylemat i udało się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×