Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claire26

KOTURNY, LINK PROSZĘ O SZCZERĄ OPINIĘ:)

Polecane posty

Witajcie, Mam zawsze problem z butami...Nie mogę chodzić w wysokich szpilkach bo albo nie mają platformy i ból w podbiciu jest nie do zniesienia albo obcierają Dziewczyny znalazłam ładne (moim zdaniem) koturny na allegro w kolorze który mi pasuje, zastanawiam sie nad nimi, ponoć na wiosnę koturny są bardzo modne. Tutaj jest link: http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=217 5294116&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgto ken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a8 Spoodbały mi się tez z tego wzgl. że mają elementy lakierowane a mam lakierowana beżową torebkę,ale mam do Was pytanie czy myslicie że te butki będą wygodniejsze, czy platforma jest dość wysoka pod palcami, da radę w nich śmigać? Też się chcę poczuć kobieco cholera a nie chcę balerinek ani jakis trampek poniewaz i tak mam 167 wzrostu i trochę za nisko "wyglądam". Bardzo proszę o naprawdę szczere opinie, wszystkie uszanuję, nawet jak ktos powie że do d**y.. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Bardzo ładne, sama bym sobie chętnie kupiła taki tylko ja bym chciała czarne. Fajnie wyprofilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, są też czarne mogę Ci podać linka jeśli kupujesz przez allegro, myślisz że będą wygodne..?mam zawsze kłopot z butami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Powinny być wygodne bo mają wygiętą podeszwę. Poza tym bardzo lubię koturny bo są stabilniejsze od zwykłych obcasów i mi się bardzo dobrze w nich chodzi. Szukam właśnie czegoś w tym stylu na wiosnę więc jak masz link do czarnych to chętnie skorzystam. Cena też jest niezła więc może to być naprawdę fajny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wyglądają jak kopytka ... Mi nie podchodzą, kojarzą mi sie butami ortopedycznymi takimi jak noszą ludzie którzy mają jedną nogę krótsza. Aczkolwiek koturny bardzo lubię , w lecie oczywiście noszę ale plecionym spodzie i sandały . P.S. Teraz nie trzeba już dobierać torebek do butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/botki-platforma-koturny-kopytka-czarne-37-00305-i2148066705.html jeden link na razie, bo u tego sprzedawcy akurat czarnych niea ma. Ps. wiem wiem ze nie trzeba, ale akurat taką mam i jakbym kupiła czarne to marynarka w innym kolorze, jeansy, torebka w innym i buty w innym jak krzyzówka bym wyglądała wiec wole choc 2 rzeczy miec w podobnym odcieniu beżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie te buty
się nie podobają, są takie jakieś "duże" i przytłaczające nogę się wydają... aczkolwiek wyglądają na wygodne, platforma 4cm i całość 12 cm to daje tylko 8cm "obcasa", więc niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtryery
fajne buciki, elegancja francja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×