Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ventolinka

jak to powiedziec kolezance?

Polecane posty

Gość ventolinka

nie przelewa na sie jednym słowem.a mam jedna znajomą która co chwile robi remonty w domu i doslownie wyrzuca na smietnik , nowe meble firanki itp. jak jej powiedziec ze chętnie bym wzięla to co oni wyrzucają. ale zeby nie wyglądało tak ze jestem jakas nachalna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mówić, wyślij mailem to co napisałaś. Wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga X, podziwiam Twoj swietny gust, bla bla bla. Mam prosbe, czy jesli bys planowala w przyszlosci jakis remont, i chciala cos wyrzucic, czy moglabys byc tak mila i mi o tym powiedziec, bo sczerze mowiac przygarnelabym pare rzeczy jesli to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
e najlepiej zwyczajnie wprost jej powiedz, że chętnie wziełabys te rzeczy które ona wyrzuca i bedziesz z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
powiedz je że jak ma wyrzucić to ty chętnie sobie weźmiesz rzeczy które jeje są niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-kwiaty.pl
Najlepiej powiedz jej to wprost,ze chętnie weźmiesz te meble,w końcu nie powinna mieć nic przeciwko skoro i tak je wyrzuca,prawda? Zależy w jakim stopniu jest to Twoja koleżanka,ale na pewno się dogadacie. Pozdrawiam www.E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airline
A ja mimo, że stać mnie na nowe, chętnie szperam i wyciągam od ludzi jakieś perełki, lubie antyki i rzeczy niepowtarzalne. Ostatnio wysępiłam obraz od znajomej, taki typu jelenie na rykowisku, ale jaka rama!!! Będe miała lustro. Ty nie graj ubogiej znajomej, tylko się dziw, że takie perełki na śmietnik wywala i powiedz jej, że nie ma prawa tego robić, bez konsultacji z tobą, bo to grzech takie marnotrastwo - a ty będziesz wiedziała jak to spożytkować, to się przyda, z tego mozna coś fajnego wyczarować. Oczywiście wszystko z humorem i szczerym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×