Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka_:*

Bershka- rozmowa kwalifikacyjna, zarobki-proszę o info:)

Polecane posty

Gość cosmo09
Hej, mam pytanie :D Miałam rozmowe kwalifikacyjna w Bershce, kazali mi przyjść na probna godzine za kilka dni... Wie ktos moze jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bershka jest w lubinie? w galerii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nieprawdą jest, że pracowników zatrudniają na umowę zlecenie to bzdury! W Bershce podobnie jak w Zarze, w której pracowałam z potencjalnym kandydatem podpisywana jest od razu umowa o pracę na okres próbny. Przed podpisaniem umowy należy przejść badania lekarskie, które potwierdzają, że potencjalny kandydat na pracownika nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywanej pracy. Poza tym również należy również iść na szkolenie BHP. Poza tym tak, tak to prawda, że większość pracowników zatrudnianych jest na 1/2 etatu, ale można dorabiać do 3/4 jeśli ktoś ma chęć. W za 1/2 etatu już drugiego miesiąca dostałam 1200zł netto a potem już coraz więcej. Poza tym dostajemy też bony na ubrania w wysokości 200zł na Boże Narodzenie, urodziny czy Wielkanoc oraz bilety do kina. A to, że z 14 osób zostawiają mniej niż połowę, prawda! Ale w każdej pracy trzeba się starać. Tak więc proszę osoby, które nie mają pojęcia i nie pracują niech nie piszą bzdur. Wieloletni pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannicaa
ile wynosi dodatek funkcyjny dla starszego sprzedawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala198510
Cześć czy możecie mi pomoc szukam na jaki adres mozna wyslac swoje cv do zary i stradivariusa i nigdzie nie mogę znaleźć :( prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKourt
Cześć Wszystkim :) Mam pytanie dotyczące z pracą w firmie Bershka otóż byłam już dwa razy w firmie INDITEX na rozmowie.Pierwsza rozmowa odbyła się w ich głównym biurze na Mysiej dodam,że spotkanie odbywało się w grupie ok.20 osób powiedzieli,że odezwą się do dwóch tygodni oczywiście telefon milczał,druga rozmowa odbyła się w sklepie Massimo Dutti rozmowa oczywiście była inna,bo z kierownikiem i Panią z kadr,myślę,że zrobiłam dobre wrażenie.Panie powiedziały,że odezwa się do tygodnia,a telefon znowu milczał. Postanowiłam napisać tam i Pani z kadr powiedziała mi,że zostałam polecona na godziny próbne do sklepu Bershka i żebym cierpliwie czekała na telefon od menadżera,czekam już tydzień a telefon cały czas milczy. I mam takie pytanie do Was czy myślicie,że się odezwą czy mam szukać innej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekompresjatm
co prawda temta był juz zaczety dawno temu ale dzis bylam na takiej rozmowie i mowie NIE!!! rozmowa w grupie kilku osob pytania jak bym aplikowalo na stanowisko managera co najmniej praca 4 6 godzin dziennie robi sie wszystko nawet na 6 rano do pracy rpzkladnie towaru i to wszystko zamarne 600 800 zl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×