Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexandruniaK

Co najlepsze do mycia paneli???

Polecane posty

Witam. Obecnie mam gruntowy remont w domu (szpachla, wypełnienia, malowanie,itd.). Panele jednak postanowiliśmy z mężem zostawić, bo nie są zniszczone tylko niestety od samego początku chyba nie umiałam po prostu o nie zadbać :/ no i teraz po remoncie mam masakryczne na nich smugi. Do tego widać na nich każdy "dotknięty" palec np.mojej 2letniej córeńki. Proszę poradzcie czym jej je umyć aby nie było tych plam, smug a panele by się świeciły jak nowe??? :) Dodam, że zawsze je myłam w uniwersalnym płynie lub takim płynie do Paneli z Sidoluxa lub z biedronki - żaden nie był odpowiedni, bo nie dawał takich efektów jakie ja bym chciała :/ Jest wiele produktów na rynku do paneli ale może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooothka
Może po prostu jest zdarty lakier i przydałaby się im jakaś renowacja? Ja mam parkiet, cyklinowany rok temu, i sidolux do drewna genialnie na nim działa. Może więc sam środek do mycia nie wystarczy, żeby dobrze wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
Ja panele myję wodą z płynem uniwersalym ludwik i jestem zadowolona. Płyn jest tani, ok 4zl, wydajny. Nie mam żadnych smug ani nic podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka54
czysta ciepła woda,myję tak od dwóch lat,rewelacja .:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryybka
własnie mam nowe panele dzwoniłam do firmy jak je pielęgnować pani mi powiedziała że letnia woda i trochę octu wystarczy - jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 letnie
Moje maja juz przeszlo 7 lat i od poczatku myje je woda z plynem do naczyn i octem i nadal wygladaja bardzo dobrze . Niestety , zeby wygdadaly naprawde dobrze to trzeba zaopatrzyc sie w dobrego mopa a i tak najlepsze efekty przynosi mysie reczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×