Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie wróg

PRZEPISU NA DEVOLAJA ZE SCHABU SZUKAM

Polecane posty

... potrzebny mi BARDZO DOBRY przepis na devolaya ze schabu. I kilka innych BARDZO DOBRYCH, sprawdzonych przepisów na dania ze schabu, karkówki i łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devolaja ze schabu robie jak z
piersi kurczaka. mieso rozbijam, sole, pieprze, do środka daje ser, może jakaś szynke i słupek ogórka, zwijam w roladke, panieruje w jajku i bulce. smaze na rozgrzanym oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np schab cienko rozbijasz przyprawiasz wg uznania ja daje papryke ostra sol ziolowa pieprz kolorowy szczypte czarnuszki lub kozieradki smarujesz cieniutko majonezem smazysz na goracym oleju do tego pieczarki duszone na maselku kroisz w grubsze plastry przyprawiasz sol szczyota pieprzu jedna suszona drobniutko rozdrobniona papryczka chilli i jeden tez drobno pokruszony lisc laurowy pyszotka z piree ziemniaczanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danie ze scg\habu bitki ja robie tak cienko rozbijam przyprawiam sola pieprzem papryka ostra i szczypta czosnku granulowanego ewentualnie odrobina majeranku panieruje cienko w mace obsmazam na ostrym ogniu Do garnka daje maselko i drobniutko posiekana cebulke szkle ja ukladam na tym kotlety i przykrywam druga taka sama warstwa cebuli dusze na wolnym ogniu podlewam rosolem ( zaden bulion czy bulonetka ) przewracam widelcem na koniec sos zageszcam maka zmieszana ze smietana pod sam koniec robiebia jaies 15 minut mozna dodac 1/8 drobniutko posiekanego pomidorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bc,j,
de vollaile jest zrobiony z masłem w środku. Ja dodaję masło ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatryk-power
campari, ty oprocz "kopiuj, wklej' umiesz jeszcze cos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari34, bardzo dziękuję za linki, pomimo tego, że przepisy na devolaya są z drobiu :-))) Jeśli chcesz to wpisz temat: JAK PRZYTYĆ W MIESIĄC LUB DWA - JAKIEŚ 6 KG - SZUKAM SPOSOBU. I zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka z ula
Nie pamiętam na kturym topiku,ale właśnie t na kafe znalazłam super sposób na schabowe "muszelki" - kupuję wąski schab,taki z młodej świni,kroję pierwszy plasterek - cienki,ale nie do końca go odkrawam,następnie kroję taki sam drugi plasterek,tym razem do końca,chodzi o to by z tych 2 plasterków utworzyć coś w rodzaju książeczki,oba plasterki cienko rozbijamy,przyprawiamy solą i pieprzem,do wewnątrz wkładamy plaster dobrego sera i plaster dobrej szynki,miedzy plaster szynki a sera wkładamy trochę posiekanej natki pietruszki,oba plasterki składamy,jakbyśmy zamykali książkę i panierujemy z obu stron jak zwykłe sachanbowe,albo w bułce albo w płatkach kukurydzianych,nie ma potrzeby spinać,wystarzy delikatnie przewrócić przy smażeniu drugiej strony - polecam:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka z ula
żeby się raban nie zrobił "którym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×