Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Facet zerwał ze mną po 2 miesiącach, gdy mu powiedziałam że mam dziecko

Polecane posty

na dodatek po chamsku stwierdził że teraz metr mieszkania za drogo kosztuje aby cudze bachory miejsce zajmowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty byś z nim nie zerwała jakby ci powiedział po 2 m-cach, że ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ty 2 miesiace czekalas zeby mu powiedziec o dziecku? Troche dlugo jak dla mnie, dziecko nie jest niczemu winne i albo facet je zaakceptuje albo nie , mysle ze lepiej ze tak sie stalo teraz niz pozniej, i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffddddddddddddddddd
nie ja bym na przyklad nie zerwala gdyby mi facet powiedzial ze ma dziecko!- to do poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa dusza
jak tak powiedzial to tylko swiadczy o tym ze to palant nie warty niczyjej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa dusza
a ja mysle ze gdybys powiedziala mu od razu to przez te dwa miesiace moglby sie zzyc z twoim dzieckiem i by wam sie udalo, na klamstwie zwiazku nie zbudujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle że aby facet zaakceptowal dziecko partnerki sam musi kochac dzieci, moze rzeczywiscie poczekaj niech ochlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym tu gadac ! pomyslal ze wplatasz go w wychowywanie dziecka . Oznacza to ze nie wizal z toba powaznych zamiarow i dobrze sie stalo ze to sie rozlecialo ,bo pozniej bylaby tragedia. Jakby cos do ciebie czul to dzieciak by mu nie przeszkadzal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu się nie spodziewał tego usłyszeć i się wystraszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa dusza
dokladnie nie masz czego zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłam bo mi się podobał, za wszelką cenę chciałam mieć takiego faceta nawet przez dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudze dziecko to duży problem szczególnie w fazie buntu gdy ojczym jest wszystkiemu winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym zerwał, nasłał ci chui i pogonił do tego całego dawcy nasienia, który Ci dzieciara zrobił. I nie dlatego, ze mam cos przeciwko samotnym matką, ale nie lubie kłamców pierdolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkodesperat
Tylko desperat bierze kobietę z dzieckiem,ja mu się nie dziwię. Sam mam już 32 lata,nie mam kobiety i bym się na taką nie zdecydował i szczerze powiem,że wolałbym się nie ożenić w ogóle niż mieć w domu dziecko obcego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem taką dziewczynę którą nie mogłem mając 23 lata namówić na sex przez pół roku związku , pojechała do UK i po 3 latach wróciła z małym murzynkiem (niedobrze mi na ich widok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko desperat ma taki
sposób myślenia. Facet z odzysku nie powinien wybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkodesperat do ciebie Zeby zdecydowac sie na zwiazek z kobieta ktora ma dziecko trzeba byc pewnym ze da sie rade, i nie trzebabyc desperatem, ja mam za soba nieudane malzenstwo, i zwiazalam sie z facetem ktory pokochal nas obie,duzo trzeba poswiecic takiemu związkowi czasu, trzeba poswiecic siebie oboje ale przedewszystkim chciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tylko desperat
Ja bym też nie chciała, żeby mi się twoje i obcej baby dzieci po domu plątały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromsky
Argument nie był na poziomie. ale też nie można mu się dziwić aż tak.. 2 miesiące utrzymywałaś w tajemnicy przed nim tak ważną wiadomość... Nie każdy musi akceptować cudze dziecko... Być może gdybyś mu powiedizała od razu, oszczędziłabyś sobie przykrości... a może i on, gdyby wiedział od razu inaczej by się do całej sytuacji ustosunkował... ukrywanie takich faktów nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że z ciebie
fffffffffddddddddddddddddd nie ja bym na przyklad nie zerwala gdyby mi facet powiedzial ze ma dziecko!- to do poprzedniej ale facet majacy dziecko to mniejszy problem bo w 99% przypadków i tak dziecko z nim nie mieszka tylko ze swoją matką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromsky
Twój argument tez jest powalający... nie chciałaś mówić (czyli czułaś, że dziecko to przeszkoda?), bo chciałas chociaz na 2 miesiące mieć takiego faceta... Nie brzmi to raczej odpowiedzialnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromsky
Coś w tym jest, że kobieta szybciej zdecyduje się na rozwodnika... bo rzadziej mieszka on z dziećmi, poza tym kobieta bywa bardziej zdesperowana w poszukiwaniu partnera niż facet w poszukiwaniu kobiety, która będąc rozwódka z dziećmi na ogół z nimi mieszka. Choć znam małżeństwo ( w tej chwili już byłe), które podzieliło się dziećmi. Każde z rodziców mieszka z jednym dzieckiem (nastoletnim), a wszyscy mają ze sobą wciąż dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkodesperat
"do tylko desperat Ja bym też nie chciała, żeby mi się twoje i obcej baby dzieci po domu plątały" No i ci się wcale nie dziwie.Na szczęście nie mam jeszcze tego problemu(dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
i co się dziwisz jak nie byłaś z nim fair od początku.Ja bym nie mógł się spotykać z kobietą nie mówiąc jej o tym że mam aids albo innego syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×