Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truflowa

35 tydzień - twardy brzuch

Polecane posty

Gość Truflowa

Dziewczyny czy to normalne,ostatnio mam twardy brzuch ,zawsze był miękki a ostatnio twardy,czasami odczuwam też różnego rodzaju bóle napiszcie coś prosze doświadczone mamy ,czy musze sie martwić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
wybierz się na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość referf
Bierz nospę jeśli lekarz nie ma nic przeciwko, więcej leż i odpoczywaj, nie podnoś niczego ciężkiego. Istotnie to może zwiastować wcześniejszy poród ale przecież jesteś już blisko terminu. :) Ja tak miałam. Mała szturmem rozpoczęła rodzenie się pod koniec 37 tygodnia. Ale cóż, po prostu chciała być na zewnątrz wcześniej. To nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moga byc skurcze braxtona-hicksa, nic groznego ale warto sie skonsultowac z ginem:) a jakies drobne bole tez sie moga zdarzyc.Spokojnie.Ale kontrolnie-wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truflowa
Oj to jednak powód do zmartwienia :( miałam nadzieje,że nie,termin wizyty u gin dopiero 12-tego ale to może wybiorę sie wczesniej .Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahalollol
noxa jestes boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truflowa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam i musialam zazywac cordafen bo to skurcze i juz nawet nie braxtona-hixa tylko zwykle.... na ale to bylo w moim przypadku urodzilam w 36 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×