Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka252

Jestm Seksowną mamuśkoą! Obalam mit rozklapiochy!

Polecane posty

Wkurza mnie ciągłe myślenie, że kobieta po urodzeniu dziecka jest już tylko matką, broń Boże kobietą. Obalam ten mit. Jestem młoda Mam ładną buzię przy 175cm wzrostu ważę 64kg ( mam idealne bmi) nic mi nie wisi nie mam "wiadra między nogami" moje życie seksualne rozkwita po ciąży w 4 mce schudłam 20 kg( tak, da się) zawsze jestem umalowana, zadbana modnie się ubieram i mam zaj**isty (wyćwiczony) tyłek Kobitki, które teraz siedzą na kafe z tłustmi włosami i dresie: nie trzeba wiele, wystarczy wziac sie za siebie i rozwodów będzie 50% mniej taki mini apel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie "obaliłas" niczego szczególnego ... żeby się zapuścić nie trzeba być mamuśką ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcint,m
autorko, ile bierzesz za godzine seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauhah
daj fotke, to uwierzymy piekna paniusio. na razie to tylko slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bc,j,
po chuj zakładasz milion wątków? i ponawiam- jesteś tłusta, Może "w normie" ale figury fajnej to ty nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziecko ;) Prawie 6-letnie ; -) I nie wyglądam TAK. I w moim otoczeniu 80 % młodych mam wygląda ładnie i są zadbane ; ) może tak tylko w Szczecinie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyy
a kto ci kaze pokazywac twarz. zaslon ja, a fote zrob w stroju kapielowym chocby. ale oczywiscie nie zrobisz, bo ktos rozpozna twoja dupe, hahaha, idz z tymi historyjkami do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuś w tym jezd Moja kolezanka urodziła niecały rok temu i nie ma faceta, który by na nia nie leciał więc mnie akurat nie musisz przekonywac, ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyy
to se pogadalas. a ja mam prawdziwego slonia ze zlotymi jajcami, ale fotki ci nie zrobie bo jeszcze mu wyblakna, haha. takze musisz wierzyc mi na slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdsvsdfgvf
skoro schudłaś 20 kg to znaczy że zadbana nie jesteś, bo to nie jest "zadbanie" doprowadzić się do takiego stanu, żeby trzeba było tyle zrzucać. też nie powiesz że jesteś super jędrna po przybraniu a potem zrzuceniu tylu kg. jeśli karmiłaś to nie wmówisz też, że cycek taki sam. a że się malujesz to akurat o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×