Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ugotowanii

Jak robicie pierogi ze szpinakiem proszę sprawdzony przepis

Polecane posty

Gość ugotowanii

jaki ser się daje żółty mozarella czy mozarella w kulce z zalewy a może fetę dajecie jakie są najsmaczniejsze ,jak podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chce lata
moja mama robiła z fetą i szpinakiem, ale takie sobie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogarnia......
Robiłam z białym twarogiem, bo nie lubię ciepłej fety. Najlepszy jest szpinak świeży, ale drogo wychodzi. Te co sprzedają w paczkach ma ledwo 120 gr a trzeba tego 500 gr. Robiłam z mrożonym, długo gotowałam by woda wyparowała a i tak była papka co źle się lepiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugotowanii
może ten mrożony trzeba na sicie odcedzić z wody jak się rozmrozi,a jak te pierogi podać polać czymś np.masłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wam wychodzi papka z mrozonego szpinaku po dodaniu pozostalych skladnikow farszu? niedawno robilam dwa rodzaje pierogow-z twarogiem i z serem zoltym przyznam, ze bardziej smakuja mi te z zoltym serem ja robie tak-rozgrzewam na patelni klarowane maslo, dodaje mrozony szpinak, podgrzewam az mi sie ladnie rozmrozi, potem jeszcze chwile odparowuje (mam gesta papke), ale po dodaniu twarogu, czy tez sera zoltego konsysyencja robi sie bardziej zwarta i nie ma problemu przy lepieniu pierogow. wg mnie zolty ser bardziej zageszcza szpinak, a i pierogi sa radziej sycace (ja dalam taki ser jaki mialam pod reka, czyli najzwyklejszy starty na grubych oczkach) wszystko robie na oko, wiec proporcji raczej nie podam wszystko jest kwestia wyczucia z feta nie robie , bo sa dla mnie za slone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×