Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mbu

Młodsze dziewczyny

Polecane posty

Gość mbu

Podobają mi się młodsze dziewczyny. Dużo młodsze. Tak 7 - 8 lat młodsze. Sam mam 30 lat i wiem, że dziewczyna w wieku 21 - 22 lat jest trochę dla mnie za młoda. Mimo wszystko takie dziewczyny bardziej mi się podobają niż moje rówieśniczki, które wydają mi się hmmm stare... Nie wiem z czego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different***
Przecież to normalne,większość facetów tak ma.Ja mam 32 a najbardziej mnie pociągają w wieku 19-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowaaaaaaa
ja lubie starszych misiowatych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Jestem wysoki (186 cm), ważę 91 kg (ale cały czas ćwiczę i zrzucam wagę), brunet, krótkie włosy, tatuaże na obu ramionach. Co jeszcze chciałabyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowaaaaaaa
za wysoki jak dla mnie i po co ci te tatulaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)kotka:-)
Witaj autorze. Dlaczego uważasz, że młodsze dziewczyny o 7-8 lat są dla Ciebie nieodpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhjhhj
z czego to wynika? to chyba dosyć oczywiste:o dziewczyny w tym wieku sa zwykle ładniejsze niż w twoim wieku;) wiec nic w tym dziwnego że ci sie podobaja, inna rzecz czy masz szanse na taka młodsza w dodatku ładną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Dokładnie jest tak,jak pisze "hhhjjhjhhj" a do tego jeszcze dochodzi to,że tak 20sto latka jest bardziej płodna niż 30stka i jest większa szansa na zdrowsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Heh... nie da się ukryć że są ładniejsze, bardziej zadbane i mają w sobie to "coś"... I właśnie, cały problem w tym, że 30-letni facet, który chciałby już się ożenić i mieć dziecko, nie jest dla nich atrakcyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhfjdbfcxjsnrdxmfjzakn
mam 20lat i nie lubię i nigdy nie lubiłam szczyli w moim wieku. mogę sobie pokaprysić, bo jestem ładna. 5lat starszy to minimum, nawet bym nie miała nic przeciwko 40latkowi. takie ciągoty i tyle. jak będziecie na tyle odważni, żeby podbić, to macie duże szanse u młodych lasek. chyba że jesteście jakimiś wymokami. najbardziej mi brakuje w gościach z mojego wieku i trochę starszych męskości, opanowania itd. wiecie, cechy pożądane. w każdym razie nie ma co liczyć na trwały związek, wy się wybawiliście, my też musimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Wydaje mi się że gdy On ma 35 lat, a Ona 27 to już jest wtedy ok., bo obydwoje są już dojrzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 letnie dziewczyny
często wyglądają staro. sam jestem w szoku jak widzę moje 30 letnie koleżanki, gdy przypominam sobie jak wyglądały 10 lat temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
W pewnym wieku kobiety przestają o siebie dbać, choć są oczywiście wyjątki. A w młodych dziewczynach jest tyle piękna, czaru i do tego ten dziewczęcy uśmiech, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata,a moj facet 29 :) I jak dla mnie, ta roznica jest idealna, wiec nie przejmuj sie Autorze, na pewno trafisz na taka, ktora bedzie odpowiadala Twoim marzeniom ;)! A odnosnie tatuazy - u mnie miałbyś ogromnego plusa, bo tatuaze uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Spotykałem się w zeszłym roku z dziewczyną młodszą o 8 lat. Niestety różnica wieku była widoczna w trakcie naszych rozmów. Tak młoda osoba nieco inaczej pojmuje świat niż 30-latek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
ja mam 23 lata a mój facet 32 i nawet nie zauważam tej różnicy wieku. Poza tym on wygląda młodziej. Wczoraj znajomy dał mu 27 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdk
"Spotykałem się w zeszłym roku z dziewczyną młodszą o 8 lat. Niestety różnica wieku była widoczna w trakcie naszych rozmów. Tak młoda osoba nieco inaczej pojmuje świat niż 30-latek" za to ja znam kilku 30 paro latków, którzy mentalnie są 15 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
A ja znam parę 30-latek które mentalnie też mają 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu a skąd jesteś?
:) chętnię Cię poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu a skąd jesteś?
szkoda, jestem z drugiego konca polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem facet powinien byc straszy od swojej kobiety. 7-8 lat to nie tak duzo znowu. Facet mlodsza partnerka sie opiekuje, a ta z kolei czuje sie bezpiecznie w takim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podobaja mlodsze takie 20 sto latki :D wiec nie jestes sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee taaam
Ja mam 28 lat i znajomi ze szkoly twierdza, ze sie nie zmieniam. Wygladam teraz na 22. zreszta nie zauwazylam, zeby moje kolezanki z liceum zmienily sie przez te lata na gorsze-wrecz przeciwnie-z co niektorych dopiero teraz laski sie zrobily :) A 20-stki obecne?-szalu nie ma-tipsy, wulgarne ciuchy-wiekszosc w ty wieku tylko cialo ma do zaoferowania. Chociaz...kobiety kolo 30-stki tez sa zadbane, maja figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze jak poznałam mojego obecnego męża miałam 19 lat. Zdawałam maturę. :). On miał 29. Od samego początku dobrze się rozumieliśmy. Po 3 latach związku. W między czasie on miał dość poważny wypadek pobraliśmy się teraz jesteśmy 2 lata po ślubie. Skończyłam studia, pracuje, mamy mieszkanie. Żyjemy. I możemy rozmawiać całymi godzinami lub też godzinami milczeć rozumiejąc się bez słów. Bardzo go kocham a on mnie. I jest możliwa miłość przy takiej różnicy. Tego jestem pewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że to wszystko zależy od człowieka : ) Kobiety wolą starszych facetów mają zazwyczaj więcej do zaoferowania i ich uczucie jest bardziej dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfgfdfdss
Między mną a moim facetem jest 5 lat różnicy, czyli tak akurat. Jak się poznaliśmy to miałam 21 lat, teraz mam 26 a on 31, trochę się zmieniliśmy, to wiadome. Jak się widzi kogoś na codzień to się tego nie zauważa, ale nie wierzę że ktoś wcale się nie zmienił przez np. 8 lat :) Ja też wyglądam bardzo młodo. Jakiś czas temu spotkaliśmy znajomą parę i jak wyszła rozmowa odnośnie wieku to okazało się, że laska jest ode mnie 4 lata młodsza a wygląda poważniej :) Zdziwienie było niezłe :) Wiek nie ma dużego znaczenia, bo można mieć 19 lat a wyglądać na 30 (znam takie), albo 30 i wyglądać młodo. Ale ja wiem o co chodzi autorowi. Chyba nawet nie o to, że takie laski są łatwiejsze czy bardziej świeże, ale o podejście do życia i związków. 30 latki będą chciały stabilizacji, konkretnych planów co do przyszłości i nie będzie im się chciało bawić w kilkuletnie chodzenie ze sobą "żeby się poznać", taka 20 latka nie myśli jeszcze o rodzinie, dzieciach itp bo ma przed sobą jeszcze studia, kilka lat nim wejdzie w poważne życie. Także reasumując wydaje mi się, że nie jesteś jeszcze do końca dojrzały do takiej bardzo poważnej relacji. Ale być może też nie ma konkretnej przyczyny Twoich preferencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia21
I co w tym dziwnego?Ja mam 21 lat a mój facet 29(niedługo 30 ;)) i jest super :).Starsi są fajniejsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×