Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takażonaoszukana

załamka! on miał dziecko przede mną!

Polecane posty

Gość takażonaoszukana

Hej, po pięciu latach małżeństwa dowiedziałam się, że moj mąż ma nieślubne dziecko. urodziło się zanim się poznalismy i trzymał to w tajemnicy. Jak można to sprawdzić? w USC podają takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;';;;
Tobie pewnie tego nie podadzą i nie wiadomo czy jest on podany jako ojciec płacił alimenty ? jak sie wydało ?moze do tej pory nie wiedział ze jest ojcem ? faceci to sa ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takażonaoszukana
dowiedziałam się jak zobaczyłam któregoś dnia potwierdzenia przelewów. wtedy sięprzyznal płacił dobrowolnie. zaczął jak go sumienie ruszyło jak ise nasz synek urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takażonaoszukana
podobno zapisał to dziecko w urzędzie. z tym ze umowili sie z tą kobieta ze nie bedzie uczestniczył w życiu dziecka. taki układ, ona chciała mieć :jego cząstkę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;';;;
no to bardzooo nie ładnie , szczerze mówiąc nie wiem co zrobiąłbym gdybym była w Twojej sytuacji ale z drugiej strony to stało sie przed małzenstwem tylko po co ci faceci czesto zatajaja cos przed kobietami ? facet jedank zupełnie inaczej mysli od kobiety trzymaj sie dziewczyno i mysl pozytywnie - faceci chca dobrze a wychodzi bagno wiec badz nastawiona ze i on chciał dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;';;;
nieładnie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobre i na zle
ostatnie dwa odcinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja pikole...
I chcesz dalej z takim kłamcą życ pod jednym dachem? No sorry, ale ja bym nie mogła już takiemu człowiekowi ufac. "z tym ze umowili sie z tą kobieta ze nie bedzie uczestniczył w życiu dziecka. taki układ, ona chciała mieć :jego cząstkę:" Hahaha, a skąd to wiesz od niego? Jaki baran DOBROWOLNIE zapładnia żeby dac kobiecie "swoją cząstkę" znika i buli alimenty??? Widzisz w tym logikę? Bo ja nie! Tym bardziej że ta "inwestycja" dla niego jest bez zysku żadnego :D Kolejne kłamstwo na które się nabrałaś :D Zostawił ją z dzieckiem, albo jeszcze w ciąży, a ty wierzysz takim pierdołom. Wcześniej nie wiedziałaś, więc jest wszystko ok, ale teraz? Ja bym się poważnie zastanowiła nad tym wszystkim. Jaki on ma do ciebie szacunek, nadal kłamiąc? Dlaczego sam ci danych dziecka nie da? Pewnie się boi że jak się spotkasz z matką tego dziecka, to się wyda że ją perfidnie zostawił... Jakby nie miał czegoś do ukrycia to dał by ci adres bez żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnym okiem @@@
Jakby tej kobiecie zależało wyłączne na jego "cząstce" ( czyt. nasieniu) to dziecko miało by w Urzędzie wpisane OJCIEC NIEZNANY ! Skąd wiesz że alimenty są płacone dobrowolnie i uznanie ojcostwa też jest dobrowolne ? Bardziej prawdopodobne jest to, że były rozprawy o alimenty o których nie masz pojęcia, bo wyroku sądu są przed tobą schowane. Nie wykluczone też, że wypierał się ojcostwa i była też na początku rozprawa o ustalenie ojcostwa, bo jakoś to tłumaczy że z dzieckiem nie ma ŻADNEGO kontaktu i nie chce miec! Ściema....... goni ściemę ! Zdejmij te różowe okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałsz/ściema
"płacił dobrowolnie. zaczął jak go sumienie ruszyło jak ise nasz synek urodził. " I ty w to wierzysz? Klasyczne zagranie. Wpiera tobie, że wasze dziecko magicznie sprawiło, że zaczał płacic alimenty na tamto. To najlepszy sposób żeby sie oczyścic i dodatkowo nie stracic pozycji w twoich oczach, żebyś go z torbami nie puściła. Bo alimenty na dwoje dzieci, by go niesamowicie obciążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne bledy ludzie popelniaja
a kiedy staraja sie ukryc to przed partnerem brnac w klamstwa, trudno ten proces pozniej przerwac. Bo jedno klamstwo pociaga za soba drugie. A kiedy sprawa wychodzi na jaw - ze strachu moga mataczyc. Ja bym tak od razu Twego faceta od czci i wiary nie odsadzala, bo tak faktycznie nie wiemy jak doszlo do splodzenia tego dziecka, czy na pewno byl to zwiazek dwojga osob, czy przypadkowy seks, a moze tamta chciala miec dziecko i nie zabezpieczala sie z premedytacja..? A jemu mowila co innego? Niekoniecznie Twoj maz musi byc zaraz wielkim draniem. Ile mial lat kiedy dziecko przyszlo na swiat? Dorosly byl juz z niego facet, czy mlody chlopak bez pracy? Ja bym doprowadzila do konfrontacji. Meza i matki dziecka. Wysluchalabym obu wersji wydarzen. O ile tamta kobieta zechce sie w ogole z Wami spotkac... Jesli nie, sprobuj sama sie z nia umowic. W kazdym razie musisz rozwiazac te "zagadke", inaczej podejrzenie Cie zjedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhgfjgh
jak mial baby przed toba to nie dziwne, tylko jak bylas dla niego pierwsza i jedyna to mozesz byc pewna, ze nie ma zadnego bekarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" takażonaoszukana Hej, po pięciu latach małżeństwa dowiedziałam się, że moj mąż ma nieślubne dziecko. urodziło się zanim się poznalismy i trzymał to w tajemnicy. Jak można to sprawdzić? w USC podają takie dane?""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""" takażonaoszukana Hej, po pięciu latach małżeństwa dowiedziałam się, że moj mąż ma nieślubne dziecko. urodziło się zanim się poznalismy i trzymał to w tajemnicy. Jak można to sprawdzić? w USC podają takie dane?""""" Postąpił nie uczciwie. Chyba ,że nie wie lub nie wiedział. To wtedy zupełnie inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhojojojkp
z zniecierpliwiony zainwestuj w słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny :) NIEUCZCIWIE pewnie zbyt duże alimenty płacisz na twoje pełnoletnie dzieci i zabrakło na edukacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" hhojojojkp z zniecierpliwiony zainwestuj w słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny NIEUCZCIWIE pewnie zbyt duże alimenty płacisz na twoje pełnoletnie dzieci i zabrakło na edukacje """" A czy ten błąd ....zmienił sens mojej wypowiedzi???? Skoro zwracasz na taki błąd uwagę ....to wyjaśnij jeszcze jego istotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhojojojkp
twoje odpowiedzi sa bez składu i ładu wiec jesli widze twój wpis zauwazam tylko błedy a tak w sumie to jestes bardzo rozgoryczony bo musisz płacic alimenty na pelnoletnie dzieci i stad twoje wredne odpowiedzi szkoda mi ciebie człowieczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""""" hhojojojkp twoje odpowiedzi sa bez składu i ładu wiec jesli widze twój wpis zauwazam tylko błedy a tak w sumie to jestes bardzo rozgoryczony bo musisz płacic alimenty na pelnoletnie dzieci i stad twoje wredne odpowiedzi szkoda mi ciebie człowieczku """"""" To wszystko????? T o się nic nie dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKUYTDYTRTRHHRTS
zzniecierpliwiony nie masz innego zajecia tylko cały dzien tu siedzisz ? co temat to twoje wypociny w kazdym temacie , kurcze wszystkie rozumy pozjadałes , czy moze padłes ofiara okropnej eks i muisz płacic alimenty ( jak ona tak smie ?) , czyzby zonka rogi czy przyprawiała ? kurcze co za oszołom z ciebie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zabawił się dziewczyną i ją porzucił jak zaszła w ciążę, to z wami zrobi tak samo... ale sobie zero wzięłyście za męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde! Jak już tak Cię okłamał to nie wiem czy mu jeszcze zaufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że on nie chce konfrontacji bo pewnie spotykał się z nią dłużej niż mówił może miał 2 kobiety naraz ????? Nalegaj na adres i pojedź sama bez niego i pogadaj szczerze z ta babka. Ja bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę. Jako facet nie mogę pojąć Waszych ograniczonych mozdzkow. Kolejne mądre, które będą śledzić, jeździć, prowadzić dochodzenia, taka wasza juz pusta natura. Nie wiem czy Wy w głowach macie chociaż troszkę oleju. Jakbym był kobietą i facet zapodalby mi taki tekst jAK autorce tematu, że zapłodnil kobietę bo chciał dać cząstkę siebie to pierwsze co to kop w d...e i dobra rada aby udał się do dobrego psychiatry. Kto jeszcze kupuje takie bzdury jakie sadziałania ten typek? Ma on autorkę tematu za jeszcze większego bezmozga od siebie. Jeśli autorka kupiła ten tani bajer to jest warta takiego kandydata na męża i ojca i krzyż im na dalsze zycie. I co tu wyjaśniać, jakieś uczucia nagle ojcowskie? Facet bzyknal sobie i miał to w d upie, teraz kolejna rozłożyła nogi przed takim samce i nie wie co zrobić,. Zasadzie mu kopa w d**e, zażądaj alimentów a on niech zapyla dalej niech rozdaje cząstki siebie podobnym . Oszukał Cię na starcie , kłamie dalej i będzie to robił dalej. Olej te rady mądrych kobiet i nie ośmieszaj się łaząc po jego byłych pozapladnianych szukając nie wiadomo czego a mając pod dachem bezmozga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
HEJ MAM TEN SAM PROBLEM.JESTEŚMY 20 po slubie ,ślub bralismy na 2 razy bo 4 dni prze on sie rozmyslił ja w ciaży on zabronił podawac w szpitalu swojego nazwiska ,wrócił jak syn sie urodził i miał już 3 m.Wzielismy slub po raz drugi tym razem sie udało.OD poczatku grosza na jedzenie ja z dzieckiem przy piersi ,ledwie odchowane do przedszkola drugie w drodze.Dowiedziałam sie że komus placi alimenty i dlatego nie daje nam na życie,on wszystkiego sie wypierał,minęło 13 lat ,złozyłam wniosek o 500+ na drugie dziecko ,w odmowie ,,decyzji'' doczytałam że zostały wzięte pod uwagę ,,alimenty płacone''w opiece nie dowiedziałam sie niczego jedynie tyle ze tak brzmi ustawa,czy on płaci na dziecko spoza naszego małżeństwa?,jesli tak to czy ja nie mam prawa wiedzieć? i jak sie dowiedzieć komu i ile płaci? dodam że nasza dwójka dzieci nic od niego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
wydaje mi sie też że teraz płaci na jakieś inne dziecko niż to sprzed naszego ,,zawarcia małżeństwa''ponieważ to pierwsze musiało by mieć ponad 22 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
jak sie dowiedziec? czy zakład pracy ma takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
pomoże mi ktoś plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj jego nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
nie da się z niego nic wyciągnąc już przez tyle lat mu o to wojnę robię i nic.Opadam z sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice,przyjaciele tez nabrali wody w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×